Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Orange County

съжалявам за тъпия въпрос, но може ли да се прави грис с адаптирано мляко? още не съм въвела прясно краве мляко, а дребната всяка вечер яде мляко с бисквити. та за разнообразие мога ли грис? ако не, каква идея можете да дадете?
« Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 21:57 от pandora »
Цитирай

София

Защо да не може?!  newsm78  Ние също не сме въвели прясно мляко, а и педито така ни посъветва, че по-добре да се изчака с въвеждането, а както виждам виесте по-малки от нас, така че спокойно си го прави с АМ.
Цитирай

София

Може, дори е препоръчително. Very Happy
Цитирай

Orange County

ама на него май пише да не се вари и дори претопля в микровълнова newsm78
Цитирай

София

ама на него май пише да не се вари и дори претопля в микровълнова newsm78

Е, тук и аз се зачудих?!
Цитирай

С друго не съм го правила до сега  Very Happy
Слагам вода в паничка, като заври в микровълновата, слагам грис, връщам обратно вътре и като тръгне да излиза го изваждам. След като се поохлади прибавям 1-2 мерителни лъжчки от млякото и добавям плодове или масло и сирене  Peace
Цитирай

Пловдив, България

Може - правиш гриса с вода и като поизстине до по-нормална температура го разбъркваш с АМ - аз редовно го правя така на малката - грис и плодове - после преди ядене стоплям и слагам АМ.
Цитирай

Белгия/София

Разбира се. Само не подлагай АМ-то на топлинна обработка!!! Правиш си гриса, охлаждаш го до температура годна за ядене и слагаш АМ-то. Ако искаш преди това - бучка масълце и малко кафява захар, аз така слагам. Става вкусно  Hug
Цитирай

Orange County

сега вече ми просветна - млякото накрая. ама досега как съм си го варила в кисела #Crazy
Цитирай

на кой му пука, майна

сега вече ми просветна - млякото накрая. ама досега как съм си го варила в кисела #Crazy

Ми то нищо му няма на АМ освен, че витамините му са се изпарили при варенето, но за напред ще знаеш  Peace

И аз така го правех гриса: Сварявам си го във вода и после добавях 2 мерителни лъжички АМ+масълце  Very Happy

На Никол техниката ми се струва по-лесна и бърза  Cool
Цитирай

София

Да може-аз всякъкви кремчета,кисели и грис правя само с АМ-дори и в млечна каша слагам
Просто като свариш гриста и поистине-прибавяш колкото прецениш АМ и готово
Цитирай

London, Sofia

Може - правиш гриса с вода и като поизстине до по-нормална температура го разбъркваш с АМ - аз редовно го правя така на малката - грис и плодове - после преди ядене стоплям и слагам АМ.
Така го правя и аз Peace Значи - може Mr. Green
Цитирай

София

newsm10
И аз научи малко хитринки Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.