"Избива" ли ви на сладко преди...хм...цикъл?

  • 10 344
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 416
Не...
На мен налудничеви идеи, продиктувани от хормони, не ми идват - не разбирам ни що е ПМС, ни усетих нещо по-специално, докато бях бременна...  Simple Smile

# 136
  • Мнения: 5 362
Избива ме, и то не само на сладко.Яде ми се от всичко и по много!

# 137
  • Мнения: 1 104
При мен 3-4 дни преди цикъл много ми се яде.Не точно сладко, а всичко. Дето се шегуваме у нас - хладилникът не може да поддържа подходящата температура, защото аз постоянно съм го отворила.

# 138
  • Мнения: 1 205
Избива ме да и не само на сладко Joy

# 139
  • Мнения: 2 147
 Wink обичам си сладички неща по принцип,но се въздържам до колкото мога Hug, а преди МП направо ставам #Crazy и никакво въздържание  Embarassed

# 140
# 141
  • Мнения: 495
"избива" ме, да, и не само в този период  Laughing

# 142
# 143
  • Мнения: 293
въпросът си е от основно значение Laughing

избива ме, да - само тогава хапвам шИколад (и ако някой ме черпи, де)

да ви е сладко!  Laughing

# 144
  • Мнения: 1 318
Всичко под ножа Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ям като невидяла и все не ми стига. Моя приятелка лекарка ми каза, че ако 3 дни преди цикъл и 3 дни след цикъл ограничавам храната, ще сваля доста килца. Не знам каква е логиката, явно хормоните са виновни... Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 489
 Хапвам каквото ми попадне, не само сладко. Добре, 4е нямам проблем с килограмите ина4е не знам на какво щях да заприли4ам...

# 146
  • Мнения: 11 003
На нищо не ме избива  Naughty

# 147
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Избива ме, но за съжаление не само на сладко се нахвърлям. Понякога направо се чуствам така, като че ли са ме държали на въже  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт