Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 15 922
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 164
Случвало се е да опитва в определени моменти  Laughing

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 679
Нашия татко опитва, но не му хареса.

# 78
  • Мнения: 2 022
Не.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 14:40 от Cygnus

# 79
  • София
  • Мнения: 2 671
Твърдо отказа!  Mr. Green
Но аз я пробвам, като се опръскам, вкусна ми се струва!  Party

# 80
  • Мнения: 3 042
Не е пил. Нито е искал, нито съм му предлагала. Hug

# 81
  • Мнения: 1 878
МОя не смее вече да яде мляко с ориз приготвено от мен  Mr. Green  а му беше любимия десерт  newsm78   Хм сигурно защото като нищо бих го "накърмила" и него  Mr. Green след като го правя чат пат с баткото ни  Crazy

 Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 324
Пробва я, аз също - сладни. Ние мислим, че всичко, което детето яде, трябва да се опитва. Обвини ме, че съм го отбила.  Joy

# 83
  • Мнения: 133
пууууу звучи ми доста гнусно.... Sick

# 84
  • Мнения: 772
Няколко пъти в кафето си добави, а май в началото и чиста я опита, във всеки случай повече от мен е изпил, ама той е повече по сладкото, а и по-пестелив - нищо да не се хвърля... да ме изсмуква той - това не се е налагало, но имам бегли спомени, когато се роди брат ми - аз бях на 8-9 г. - и майка ми имаше доста проблеми, че баща ми е бил помпа понякога (тоест аз само съм чувала де)

# 85
  • София
  • Мнения: 1 877
Моят мъж реши да се прави на смел в началото и поиска да му сипя в кафето Simple Smile
Но след това му стана гнусно и не го изпи... Иначе в началото ни беше много интересно и опитахме и двамата, за да видим какъв вкус има.

# 86
  • Мнения: 507
Пробва в началото една глътка от изцедената и каза ами прясно мляко.  Laughing Но чак да пие, не. И по-добре да не подяжда Теди  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 19
не съм пробвал не бих отказал ако се наложи.

# 88
  • Мнения: 689
Аз пробвах от любопитство.
Мъжът ми категорично отказа. Каза, че изглеждало гадно.

# 89
  • Мнения: 5 401
Класацията ни е следната: бебе - нон стоп на цица, мама - пробвала веднъж-дваж, тати - ужасЕн, не иска да знае!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт