След раждане какви мазила използвахте?

  • 802
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 439
Смятам да пробвам за проблемните зони на Mustela или Chicco.Препоръчайте нещо изпитано

# 1
  • Мнения: 5 103
По време,след бременността и по принцип ползвам само изпитана козметика Clarins, и Клиник.Проблеми нямам.

# 2
  • Мнения: 2 109
мазила за какво?

аз имах кошмарни СТРИИ. мазах се с ампули на Lierac. скъпи са (60 лв за 2-3 седмици), но мисля че малко ми помогнаха.

иначе за ЗЪРНАТА гармастан, но само няколко дни, нямах много проблеми. подарих почти нова тубичка на една прятелка.

sega, 5 мес по късно, ми КАПЕ КОСАТА. на Виши едни ампули, деркос. и шампоан фитовал. шампоана е много добър.

# 3
  • Мнения: 105
Само по време на бременността се мазах с крем на Кокона Майка, до някъде имаше ефект, но в 9 месец ми се появиха малко стрии само по корема. В момента използвам крем на Дева лифт, още не съм видяла съществен резултат

# 4
  • Мнения: 1 101
През цялата си бременност се мажех само с кремовете на Mustela (за стрии, бюст и уморени крака) и сега продължавам.  Много съм  доволна

# 5
  • Мнения: 2 897
След като родих се мазах само с Mustela-Post-Partum Body Restructuring Gel,той е съвместим с кърменето,което е хубавото,защото повечето стягащи и антицелулитни кремове не са.Много съм доволна от него,ползвах само две опаковки,повече повече от това не съм имала нужда,както и от нищо друго...

# 6
  • Мнения: 27 524
Лореал и Дав, както и всякакви обикновени лосиони за тяло. Нищо специално, понеже не съм имала проблеми със стрии и преразтягане на кожата. Иначе Мустела са много добър избор  Peace

# 7
  • Мнения: 1 043
на лиирак ампулите наистина са много хубави / против стрии ако са ти се получили/ аз ползвх първо виши - станаха ми стрии и то много, преминах на лиирак и наистина се позаглаждат макар да са си още на дупето ми Cry имам и на корема и на бедрата, казаха че било хормунално, а сега може да ми се смеете но вече баба знае и си слагам мас- обикновенна но хубава свинска мас, иначе имам тубичка на линианс против стрии и за стягане на бюст, мажа се с гармастан също, пак опита ме накара да се замисля какво да правя, първият път си поплаквах от болки,/ ама нали бабите казват търкай там с хавлиени кърпи, груб плат... телена четка Wink/
вече съм 60 килца и трябва и нещо за уморени крака да си взема но ще открадна инфо от твоята тема като ти пишат Grinning не ми остава много и на мен, а как само се надявам да мине по-бързо, първото си дете преносих с две седмици и повярваи видяха ми се години.
 чао и дано да избереш правилните неща за теб.

# 8
  • Мнения: 7 186
По време на бременността- с Чико против стрии, след това с каквото беше останало от Чикото и после с лосиона за тяло, който използвам.
Бюста обаче го мажех с Чико за бюст по време на кърменето и доста време след това.

Общи условия

Активация на акаунт