Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

...au bord de la mer

може ли да се смесват АМ и кърма?Онзи ден ни бяха предписали лечебна милупа и докито каза да я смеся с кърмата newsm78Питам ,защото за две АМ зная ,че не се смесват,но за кърма и АМ не съм чувала?!
Цитирай

Белгия/София

Може, не е проблем. Не е препоръчително обаче, защото не знаеш дали бебо ще изяде всичко и така ще отиде зян кърмата, а това би било много жалко. Затова е хубаво да дадеш да изпие първо кърмата цялата и после да дохраниш с АМ, ако от него му остане не голяма загуба - в аптеките има колкото щеш.  Very Happy Иначе може, да. Поздрави  Smile
Цитирай

София

Може, не е проблем. Не е препоръчително обаче, защото не знаеш дали бебо ще изяде всичко и така ще отиде зян кърмата, а това би било много жалко. Затова е хубаво да дадеш да изпие първо кърмата цялата и после да дохраниш с АМ, ако от него му остане не голяма загуба - в аптеките има колкото щеш.  Very Happy Иначе може, да. Поздрави  Smile
Напълно подкрепям- това е единствената причина и според мен да не се смесма- иначе може
Цитирай

София

Аз ги смесвах, защото не искаше да яде само АМ, а кърмата не ми стигаше. Постепенно увеличавах количеството АМ и сега няма проблем.
Цитирай

München, DE

може, първо даваш кърмата и ако е още гладно бебето дохранваш с АМ  Peace
Цитирай

на кой му пука, майна

може, първо даваш кърмата и ако е още гладно бебето дохранваш с АМ  Peace

Peace

Доколкото знам не е препоръчително да се смесват, някъде четах или съм чула, че когато се смесят се губели витамините от кърмата
Цитирай

Burgas

Първо давай кърмата, а отделно си направи колкото трябва АМ да дохраниш.
Цитирай

Така правех и аз Peace
Цитирай

London, Sofia

Така правех и аз Peace

Peace Не съм смесвала и не бих го направила Peace
Цитирай

София

И аз не смесвам. Първо се цедя и после правя АМ в зависимост от това колко съм изцедила, защото бебо яде колкото му дам и ако е преял после го повръща. И аз съм чувала че при смесване се губят някои съставки и витамини на кърмата
Цитирай

Да, може. Аз я смесвах.
Цитирай

Вече с постоянно местожителство на село...

А защо 2 АМ не се смесват???  newsm78
Цитирай

средноголям град в България

Аз не смесвам. Първо давам да суче кърма и после дохранвам, като предварително съм приготвила АМ. Приема го веднага, защото от шишето се пие по-лесно. За да не изстива АМ, докато кърмя, държа шишето близо до себе си, потопено в голяма чаена чаша с леко топличка вода.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.