Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

С две думи историята е такава - преди година и половина си купихме климатик Samsung , който от самото начало ме съмняваше че работи правилно, защото зимата не топлеше достатъчно (с печка духалка по-бързо се затопляше) , а лятото охлаждаше, но слабо. И всъщност не сме го ползвали много малко, да не кажа никак. Подозирам че майсторите не са го поставили добре, но отлагайки във времето проблема се оказа че гаранцията е изтекла, а климатика сега въобще не работи (или по-скоро може да върши работа само като вентилатор). Може би фреона е изтекъл, не знам , не разбирам. Та така или иначе гаранция нямаме и ще си плащаме за ремонт, иска ми се да са кадърни майсторите.
Не вярвам да е толкова зле точно този климатик че да не работи, по-скоро инсталацията му не е читава - предполагам.
Дайте ми моля ви номер на някоя свястна фирма, която да може да направи ремонта.   Praynig
Цитирай
Мога да ти дам координати на една фирма, но трябва да потърся визитката. Много съвестно работиха и освен това доста бързо решиха проблема. Ако искаш да ти ги изпратя на ЛС
Цитирай

София

Да, ще съм ти благодарна! Smile
Цитирай

София

Ние имахме същия проблем с единия ни климатик. Дойде майстор и се оказа, че не е бил зареден добре с фреон. Услугата ни струваше 60 лв. Ако все още не си намерила фирма ще ти пратя тел. Мисля, че тази цена е и за транспорт, но тези фирми работят скъпо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.