какъв епилатор да си купя?

  • 2 539
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 952
стария ми епилатор на Браун се скапа вече,ножчетата явно вече са се изхабили защото само накъсва космите  Rolling Eyes чудя се обаче с какъв също толкова добър да го заменя newsm78 Хвърлила съм око на един на Ровента май беше дето го рекламират по тв който ексфолира кожата. Някой има ли такъв да сподели бива ли или не? и въобще доволни ли сте от вашите епилатори и какви марки са? единственото ми условие е  да не надхвърля 100лв че повече не давам Mr. Green

# 1
  • Мнения: 91
Аз вече 4-та година карам с Филипс. Сега има вече много по-нови модели, но и този си върши супер работа. Филипса си е една от "класиките в жанра" Grinning

# 2
  • Мнения: 377
Аз вече ставам банална /не знам за кой път го пиша/  Crazy, но тъй като питаш конкретно за Ровента, имам този:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720

и съм много доволна. Най-много ми харесва лампичката, защото се епилирам предимно вечер и все ми се случваше да продускам някой и друг косъм.  Peace
Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вземи си пак Браун, при положение, че си доволна.

Аз също имам Браун, и си мисля, че ако ми се наложи, пак Браун ще купя!

# 4
  • Мнения: 27 524
Моят е на Филипс с приставки за охлаждане и епилиране, които изобщо не ползвам.

В Техномаркет има един на Ровента, който е без приставки и е много добър, скубе перфектно, но само за скубане е, ако искаш и ексолиране - друг ти трябва. Та този е малък, компактен и е супер добър, 50 лева е, купих на майка ми, пробвах го - екстра е. Но при положение, че има толкова лесни начини и продукти за ексфолиране, не виждам смисъл да се набутваш с повече пари за епилатор. Успех в избора  Peace

# 5
  • Мнения: 952

Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired
ее сериозно ли няма резервни...баси простотията наистина Thinking ти твоя от къде го купи?
май ще се поразходя до Техномаркета да видя този за който Блонди ми говори newsm78 а и ми хареса цената Laughing

# 6
  • Мнения: 377

Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired
ее сериозно ли няма резервни...баси простотията наистина Thinking ти твоя от къде го купи?
май ще се поразходя до Техномаркета да видя този за който Блонди ми говори newsm78 а и ми хареса цената Laughing

Май от Техномаркет, но не съм много сигурна, защото доста пообиколих преди това, а цените бяха едни и същи.
Писах за ексфолиращата глава именно, защото предположих, че си си избрала този

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835367&cat=30

а и аз като Блонди смятам, че не си заслужава да даваш повече пари само за ексфолиращата глава.
Както споменах аз още ползвам първата глава, а с епилатора дават и две резервни, но ми беше любопитно колко ще струват, но навсякъде където питах, ми казваха, че не продават. Но ако се интересуваш може и ти да си питаш, кой знае може да са взели да продават.  Crazy

# 7
  • Мнения: 214
Ползвам на Braun Silk Epil трета година и съм много доволна .
Взех го за 58 лв. от Electra на бул. Бъкстон. Този модел:

http://www.amazon.com/gp/product/images/B00006592X/ref=dp_image_ … 507&s=kitchen

# 8
  • София
  • Мнения: 35 934
 Peace Браун

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
За епилатор, Ровента - не.
Вземи си епилатор с дискове.
Мисля, че само Филипс са с дискове, а Браун - с пинцети.

# 10
  • Мнения: 3 360
Braun Silk Epil -доволна съм!

# 11
# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз вече ставам банална /не знам за кой път го пиша/  Crazy, но тъй като питаш конкретно за Ровента, имам този:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720

и съм много доволна. Най-много ми харесва лампичката, защото се епилирам предимно вечер и все ми се случваше да продускам някой и друг косъм.  Peace
Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired

Аз имам същият епилатор от скоро, доволна съм засега. Относно ексфолиращите глави, продават се. Аз моя го купих от Техномаркет, там видях, че се продават допълнителни глави. Три броя струваха 12 или 15 лева.
И успех в избора.  Wink Grinning

# 13
  • Мнения: 1 187
Аз вече ставам банална /не знам за кой път го пиша/  Crazy, но тъй като питаш конкретно за Ровента, имам този:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720

и съм много доволна. Най-много ми харесва лампичката, защото се епилирам предимно вечер и все ми се случваше да продускам някой и друг косъм.  Peace
Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired

От вчера и аз се сдобих с Ровента,ето този  http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835367&cat=30&f=3720
Крака и мишници скубе перфектно,триъгълник още не съм пробвала.
Като ги гледах,разликата с твоя модел е единствено лампичката,ама още 20 лева за лампичка не бих дала. Stop За ексфолиращата глава ми казаха,че по принцип имат в сервизите им.
И да попитам как точно се ползва ексфолиращата глава,по посока на въртенето ли движа,или обратно?

# 14
  • София
  • Мнения: 3 403
Филипс.
7 години не е дал фира още  Hug

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Филипс.
7 години не е дал фира още  Hug

Първия ми епилатор  Ровента, не знам как са го бяха измислили, но би ставал само за бебета. Така ми стои в шкафа, чисто нов.
После си купих Филипс, пу-пу но може би кара 9-та година и не е мръднал.

# 16
  • Мнения: 952
да, така като гледам ще се откажа от Ровента, ще се ексфолирам с други неща Blushи се спирам на Филипс щом са с дискове,моя стария беше с пинсети.Ок, мацки мерси ви за инфото,после ще пиша с ква машинка съм се обзавела Rolling Eyes Laughing

# 17
  • Мнения: 27 524
Важното е да си доволна накрая.  Peace

Миленика, между първия и последния модел на дадена марка има огромни разлики и цитираният от мен апарат на Ровента е с дискове; на пинсетите и аз не съм фен. Понеже се търсеха по-евтини варианти, затова съм го и предложила. Естествено, че по-скъпото е и по-хубаво.

# 18
  • Мнения: 104
И аз съм със Braun Silk Epil .И съм доволна.
Успех в избора  bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Миленика, между първия и последния модел на дадена марка има огромни разлики и цитираният от мен апарат на Ровента е с дискове; на пинсетите и аз не съм фен. Понеже се търсеха по-евтини варианти, затова съм го и предложила. Естествено, че по-скъпото е и по-хубаво.

Права си, но има опростени модели без представки, които са по евтини. Миналата седмица гледах в един техномаркет два модела на  Филипс без представки, с пинцети за 54лв. и 59лв.

# 20
  • Мнения: 377

И да попитам как точно се ползва ексфолиращата глава,по посока на въртенето ли движа,или обратно?


Аз я ползвам както си ползвам и епилатора - обратно на растежа на косъма.  Peace

# 21
  • Мнения: 949
Аз съм с Филипс и съм доволна.

# 22
  • Мнения: 1 187


И да попитам как точно се ползва ексфолиращата глава,по посока на въртенето ли движа,или обратно?


Аз я ползвам както си ползвам и епилатора - обратно на растежа на косъма.  Peace

Тенкю!  Flutter

# 23
  • Мнения: 235
За да не пускам нова тема ще попитам тук това, което ме интересува. Тези обезболяващи приставки наистина ли са обезболяващи или не съвсем. До сега съм ползвала самобръсначки и се чудя докато свикна с епилатора дали не е по-добре да си взема такъв с подобна приставка или няма смисъл?

# 24
  • Мнения: 1 540
Аз от години ползвам Филипс, с дискове, две скорости, но първата въобще не я използвам.
Мислите ли че дисковете са по-добри от пинсетите? На мен ми се струва, че епилаторите с пинсети не са по-добри от тези с дискове..

# 25
  • Мнения: 27 524
Аз от години ползвам Филипс, с дискове, две скорости, но първата въобще не я използвам.
Мислите ли че дисковете са по-добри от пинсетите? На мен ми се струва, че епилаторите с пинсети не са по-добри от тези с дискове..

С дискове са по-добри  Peace

# 26
  • Мнения: 1 540
знаех си  Laughing

# 27
  • Мнения: 730
Ползвам на Braun Silk Epil трета година и съм много доволна .
Взех го за 58 лв. от Electra на бул. Бъкстон. Този модел:

http://www.amazon.com/gp/product/images/B00006592X/ref=dp_image_ … 507&s=kitchen

И аз имам този,но изобщо не го ползвам,много време ми отнема и се изнервям,или кола или бръсначката Peace

# 28
  • Мнения: 20
За мен най-добрият епилатор е този л Преди ползвах браун, но от него получавах пъпки и зачервявания, докато филипса боли по-малко, с охлаждащата преставка въобще не боли и къса много малко косми.

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 29
Филипс с дискове и 1 степен,имам го от 5години

# 30
  • Мнения: 649
Филипс с дискове и 1 степен,имам го от 5години
Ползвам Браун  и съм доволна

# 31
  • Мнения: 597
Аз ползвам новия модел на Филипс,с приставката за охлаждане.Доволна съм,качеството и цената си заслужават.Е,не е вярно,че въобще не те боли,но...въпрос на нагласа.При мисълта,че след това един месец забравям за космите си,30 минути се търпят някак Wink

# 32
  • Мнения: 5 622
Аз от години ползвам Филипс, с дискове, две скорости, но първата въобще не я използвам.
Мислите ли че дисковете са по-добри от пинсетите? На мен ми се струва, че епилаторите с пинсети не са по-добри от тези с дискове..

С дискове са по-добри  Peace

Защо? Каква е разликата? Аз честно, не си представям тези дискове как работят и как изскубват косъма  Thinking

# 33
  • Мнения: 20
Аз ползвам новия модел на Филипс,с приставката за охлаждане.Доволна съм,качеството и цената си заслужават.Е,не е вярно,че въобще не те боли,но...въпрос на нагласа.При мисълта,че след това един месец забравям за космите си,30 минути се търпят някак Wink

Как така 1 месец забравяш за космите? При мен до 1 седмица започват да се появяват. Да не би да не го ползвам правилно???  Rolling Eyes

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
При мисълта,че след това един месец забравям за космите си, 30 минути се търпят някак Wink

Как така 1 месец забравяш за космите? При мен до 1 седмица започват да се появяват. Да не би да не го ползвам правилно???  Rolling Eyes

Едва ли Wink Просто на някой девойки не им никнат косми, т.е. малко, бавно или тук - там.

# 35
Simple Smile ами има хубави модели на ровента с чупеща се глава а и не са много скъпи  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 250
И аз имам Браун - вече 5 години и съм супер доволна!!Ако трябва пак да си купувам сигурно Браун ще си взема пак!!! Hug Hug

# 37
# 38
не знам аз се колебая между ровента и филипс Simple Smile ще видим  като тръгна да купувам какво ще избера

# 39
Аз вече ставам банална /не знам за кой път го пиша/  Crazy, но тъй като питаш конкретно за Ровента, имам този:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720

и съм много доволна. Най-много ми харесва лампичката, защото се епилирам предимно вечер и все ми се случваше да продускам някой и друг косъм.  Peace
Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired

а това ли е последния модел на ровента , май да ?Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 3 271
От 10 години имам Браун и бях много доволна в началото - но вече издиша миличкия и ще го сменям. Насочила съм се към Филипс - една приятелка ми даде да пробвам нейния и останах по - доволна.

Общи условия

Активация на акаунт