какъв епилатор да си купя?

  • 2 540
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Филипс.
7 години не е дал фира още  Hug

Първия ми епилатор  Ровента, не знам как са го бяха измислили, но би ставал само за бебета. Така ми стои в шкафа, чисто нов.
После си купих Филипс, пу-пу но може би кара 9-та година и не е мръднал.

# 16
  • Мнения: 952
да, така като гледам ще се откажа от Ровента, ще се ексфолирам с други неща Blushи се спирам на Филипс щом са с дискове,моя стария беше с пинсети.Ок, мацки мерси ви за инфото,после ще пиша с ква машинка съм се обзавела Rolling Eyes Laughing

# 17
  • Мнения: 27 524
Важното е да си доволна накрая.  Peace

Миленика, между първия и последния модел на дадена марка има огромни разлики и цитираният от мен апарат на Ровента е с дискове; на пинсетите и аз не съм фен. Понеже се търсеха по-евтини варианти, затова съм го и предложила. Естествено, че по-скъпото е и по-хубаво.

# 18
  • Мнения: 104
И аз съм със Braun Silk Epil .И съм доволна.
Успех в избора  bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Миленика, между първия и последния модел на дадена марка има огромни разлики и цитираният от мен апарат на Ровента е с дискове; на пинсетите и аз не съм фен. Понеже се търсеха по-евтини варианти, затова съм го и предложила. Естествено, че по-скъпото е и по-хубаво.

Права си, но има опростени модели без представки, които са по евтини. Миналата седмица гледах в един техномаркет два модела на  Филипс без представки, с пинцети за 54лв. и 59лв.

# 20
  • Мнения: 377

И да попитам как точно се ползва ексфолиращата глава,по посока на въртенето ли движа,или обратно?


Аз я ползвам както си ползвам и епилатора - обратно на растежа на косъма.  Peace

# 21
  • Мнения: 949
Аз съм с Филипс и съм доволна.

# 22
  • Мнения: 1 187


И да попитам как точно се ползва ексфолиращата глава,по посока на въртенето ли движа,или обратно?


Аз я ползвам както си ползвам и епилатора - обратно на растежа на косъма.  Peace

Тенкю!  Flutter

# 23
  • Мнения: 235
За да не пускам нова тема ще попитам тук това, което ме интересува. Тези обезболяващи приставки наистина ли са обезболяващи или не съвсем. До сега съм ползвала самобръсначки и се чудя докато свикна с епилатора дали не е по-добре да си взема такъв с подобна приставка или няма смисъл?

# 24
  • Мнения: 1 540
Аз от години ползвам Филипс, с дискове, две скорости, но първата въобще не я използвам.
Мислите ли че дисковете са по-добри от пинсетите? На мен ми се струва, че епилаторите с пинсети не са по-добри от тези с дискове..

# 25
  • Мнения: 27 524
Аз от години ползвам Филипс, с дискове, две скорости, но първата въобще не я използвам.
Мислите ли че дисковете са по-добри от пинсетите? На мен ми се струва, че епилаторите с пинсети не са по-добри от тези с дискове..

С дискове са по-добри  Peace

# 26
  • Мнения: 1 540
знаех си  Laughing

# 27
  • Мнения: 730
Ползвам на Braun Silk Epil трета година и съм много доволна .
Взех го за 58 лв. от Electra на бул. Бъкстон. Този модел:

http://www.amazon.com/gp/product/images/B00006592X/ref=dp_image_ … 507&s=kitchen

И аз имам този,но изобщо не го ползвам,много време ми отнема и се изнервям,или кола или бръсначката Peace

# 28
  • Мнения: 20
За мен най-добрият епилатор е този л Преди ползвах браун, но от него получавах пъпки и зачервявания, докато филипса боли по-малко, с охлаждащата преставка въобще не боли и къса много малко косми.

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 29
Филипс с дискове и 1 степен,имам го от 5години

Общи условия

Активация на акаунт