Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

Имат ли децата ви двойници във форума  Very Happy случвало ли ви се е да видите снимка на детето си в профила на друг потребител  35

Оказа се, че има прилика м/у моята София и децата на onka, Даруся и sineo4ka  Very Happy

Като беше по-малка пък приличаше на една снимка на малката на дежа перето  Smile
А на бебешките снимки е 1:1 с Преслава на ivka10  Very Happy

Знам за още една двойка- момичетата на Malenna и ДейзиГ Very Happy

Има ли други двойници Very Happy
Цитирай

Пловдив

Даааа,и мойта мома като беше по-малка я видях в профила на ®   Laughing
Ми заприлича ми много на нейния Краси!
Цитирай

гр. Пловдив

Не съм видяла подобно на моето. поне за сега, ама от днес ще гледам по-внимателно. Може мъжът ми някъде другаде да се е проявил Laughing
Цитирай

в гората

Да..имаше такава...даже писах на момичето..щото и нейната се казваше Симона... Laughing

Ама бяха едно към едно- като бебета...Ама убий ме не се сещам, коя мацка беше newsm78...
Знам, че разликата им беше една година някъде...
Цитирай

София

Имат ли децата ви двойници във форума  Very Happy случвало ли ви се е да видите снимка на детето си в профила на друг потребител  35

Оказа се, че има прилика м/у моята София и децата на onka, Даруся и sineo4ka  Very Happy

Като беше по-малка пък приличаше на една снимка на малката на дежа перето  Smile

Знам за още една двойка- момичетата на Malenna и ДейзиГ Very Happy

Има ли други двойници Very Happy
Ами моят Станислав също си прилича с щерката на ДейзиГ.
И то сме ги сравнявали на живо-на протеста.
Дори мога да пусна някой постинг на Дейзи и снимка на дребо, за да потвърдя.
Цитирай

Русе

Една емотикона от новото АйСиКю 5.1. умопомрачително ми прилича на Вики на Бейбиту.  Shocked

Цитирай

София

Никол,да ти кажа честно и моята дъщеря прилича на твоята.Проблема е,че доскоро живеех в твоя квартал,знам ли,да не се познавате нещо с моя мъж Mr. Green.Майтапя се,разбира се! Wink
http://www.bgphoto.net/photos/16742/o632863233401562500.jpg
На снимката може и да не личи,но определено си приличат,не го казвам само аз. Hug
Цитирай

Балчик

Не, на моите деца не съм срещала да приличат. Обаче не се сещам коя е потребителката, но в подписа и стои снимката на момченцето на сестра ми - Виктор. 35 Значи се оказва, че са доста случаите на двойници.
Цитирай

Значи не сме сами  35

Никол,да ти кажа честно и моята дъщеря прилича на твоята.Проблема е,че доскоро живеех в твоя квартал,знам ли,да не се познавате нещо с моя мъж Mr. Green.Майтапя се,разбира се! Wink ...

Да, особено в очите и нослето  Very Happy
За мъжете не е ясно кой кой е, моят е от Плевен и като ти гледам сегашното местожителство ...  newsm78 35

бръмбабела, аз моя мъж съм го показвала, но никоя не го разпозна или поне не си призна  Mr. Green

Вергилия, ти ме уби  Shocked как така прилича на иконка, на коя  35
Цитирай

София

Ааа,Никол,в грешка си Very Happy,аз за първи път дойдох в Плевен преди три месеца,заедно с цялата си покъщнина.Дори на екскурзия не бях идвала,така че твоя мъж не го знам от тук.Може от София да си се знаем.Уф,моя мъж е военен,походил си е в доста градове,даже едно момиченце от Търново на наши познати му е одрало кожата,а той е учил 5г. там.Отдавна имам аз съмнения за него,ама все му се разминава Whistling.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

на никого не приличат. Моите са уникати.
Цитирай

по пътеката

не , досега нямаме двойници, нито малката, нито големите. но пък моята племенница има общо с едната щерка на мама, живееща в италия, само, 4е е по руса.а не съм се заглеждала в децата като цяло за да сравнявам!
Цитирай

Sofia

Малкото зверче имаше двойник като бебе...не съм сигурна коя беше потребителката дето миналата година на аватара й беше мъж й с нейния дечко newsm78 но то и мъжа й прилича малко на моя, та..........дали не беше Дамаянти  Thinking
Цитирай

1st floor

Вчера и аз открих двойница на мойта щерка, но не съм запомнила потребителката Embarassed
Толкова се впечатлих - ама всичко си беше нейно:косата, веждите , очите, усмивката!ВСИЧКО!!!!Даже викнах мъжа ми да я види, ам нищо не си призна.Ако случайно я срещна пак в бг мама ще ви кажа коя е. ShockedСтрашно си приличат, даже и аз не мога да повярвам #Crazy
Цитирай

Там където е семейството ми

Сериозно ли? Very HappyАааааа, я дай да видя тази снимка. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора