Слънчеви очила

  • 1 138
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 737
Днес много исках да се разделя с 25 лв за слънчеви очила Чико, но мерих няколко модела и всичките изпадаха напред, просто не можеха да се задържат на главата на детето, което между другото спеше полулегнал и не мърдаше изобщо. Да не говорим, че на единствения им син модел сложили някакви лъскави камъчета и фактически категорично мъжки модел няма.
Зимата до нас имаше магазин за сноубордове и ски и там имаше страхотни черни бебешки очила с вграден в дръжките ластик и аз не знам с кой акъл чаках да дойде лятото, за да му ги купя и закриха магазина, много ме е яд!

От къде другаде да търся хубави бебешки слънчеви очила?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
" Полароид" също имат детски модели за около 20-25лв, за да не падат просто купи връзка-ластик тя ще задържи очилата. Гледах ги в ХИТ маркет- Люлин м-н за чанти и очила.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз видях такива и на Дисни

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
" Полароид" също имат детски модели за около 20-25лв, за да не падат просто купи връзка-ластик тя ще задържи очилата. Гледах ги в ХИТ маркет- Люлин м-н за чанти и очила.
Полароида са между 30-50лв и са в комплект с моливчета и нещо друго.
Аз видях такива и на Дисни
Диснито са 5лв и сами разбирате,че от това очила не стават.Поне не за детско око

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
Не знам ти къде си ги гледала, но днес сутринта " Полароид"-а струваше 25лв.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Не знам ти къде си ги гледала, но днес сутринта " Полароид"-а струваше 25лв.
Полароид има различни модели,също така има и за ски.Аз говоря за най-новите и го казвам от личен опит.Модела от тази година е 50лв,а от миналата е 30лв.По-скоро незнам ти къде си го гледала този комплект за 25лв и ако е така си е жива далавера Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
Не е комплект, просто очила. В много свежарски цветове, разбира се са стара колекция. Но едно малко дете, на дали държи да се носи по последен модел. Гледах ги в " ХИТ" маркет- Люлин. В магазина за чанти, , който е разделен на две и в едната половина се продават само очила " Палароид".

# 7
  • София
  • Мнения: 2 162
" Полароид" също имат детски модели за около 20-25лв, за да не падат просто купи връзка-ластик тя ще задържи очилата. Гледах ги в ХИТ маркет- Люлин м-н за чанти и очила.
Полароида са между 30-50лв и са в комплект с моливчета и нещо друго.
Аз видях такива и на Дисни
Диснито са 5лв и сами разбирате,че от това очила не стават.Поне не за детско око

Абе тия, които гледах бяха 30 лв и с 100% ув защита или поне така пишеше на етикета. Гледах ги в оптика в Пловдив на Джумаята.

# 8
  • Мнения: 1 737
Не е комплект, просто очила. В много свежарски цветове, разбира се са стара колекция. Но едно малко дете, на дали държи да се носи по последен модел. Гледах ги в " ХИТ" маркет- Люлин. В магазина за чанти, , който е разделен на две и в едната половина се продават само очила " Палароид".

Ама в самия Хит ли ги продават, или някакво частно магазинче из коридорите му?
Защото мисля да проверя в Хит - младост и ако е от самия магазин, би трябвало да ги има и там? Хит - Люлин не знам къде се намира.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Не е комплект, просто очила. В много свежарски цветове, разбира се са стара колекция. Но едно малко дете, на дали държи да се носи по последен модел. Гледах ги в " ХИТ" маркет- Люлин. В магазина за чанти, , който е разделен на две и в едната половина се продават само очила " Палароид".

Ама в самия Хит ли ги продават, или някакво частно магазинче из коридорите му?
Защото мисля да проверя в Хит - младост и ако е от самия магазин, би трябвало да ги има и там? Хит - Люлин не знам къде се намира.
Предполагам че в магазинче.В самият Хит Младост няма,аз вчера бях щях да ги забележа.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
В магазинче в коридора е. Хит Люлин се намира на предпоследната спирка на метрото.

# 11
  • Мнения: 1 737
Някъде от бул. Сливница ли се вижда? Утре може да се разходим до там.
Днес бях в Мол-а, имаше прекрасни за 52 лв в някаква маркова оптика. Чак толкова луда не съм.  Crazy Ама имаше и съвсем малки, бебешки, не бях виждала такъв размер до сега.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт