spodeleno...

  • 4 526
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 108
прочетох  всички мнения до момента .....
реших да не пиша нищо - после си представих аз ако съм в това положение в момента как би минал днешния ми ден .... ами да ти кажа само едно-сама питаш дали дете да гледаш или да мислиш дали ще  намериш таткото полумъртъв. Утре сина ми става на 2 години-никога не бих допуснала след още една да седи с мен и да се чуди друсан ли е баща му и дали лежи полумъртъв-нито едно дете не го заслужава.
Ти сама реши можеш ли да дадеш на детето си това, което заслужава-щастливо детство.
Ако вярваш,че бащата ще загърби порока запази детето. Ако можеш да го отгледаш сама без него ако си остане зависим пак го остави, но не го излагай на това на което си изложила себе си!

# 31
  • София
  • Мнения: 383
Не знам кой би могъл да ти даде съвет, това е твоят живот.

Ако бях на твое място, бих направила аборт(не разбрах обаче в кой месец си), бих скъсала с наркомана завинаги и занапред бих ползвала предпазни средства, щом не съм готова да бъда майка. Бих си направила тестове за СПИН и хепатит.

Не вярвам в бивши наркомани, не бих избрала за детето си такъв баща, доброволно не бих живяла с алкохолик в една къща.

Но решението си е твое.

 Peace

# 32
  • Мнения: 4 370
Тъжната, кажи ни как се развиват нещата при теб? Взе ли решрние? Разговаря ли с родителите си?

# 33
  • София
  • Мнения: 888
Може би ще прозвуча доста грубо, но веднъж си минала през този период.Защо не си си взела поука,а си допуснала да се повтори?Не си на 15 все пак. Хиляди са начините за предпазване от нежелана бременност. А що се отнася до момчето - що ти трябваше да му вярваш повторно - трудно се лепи нещо дето вече е счупено.

# 34
  • Мнения: 494
...иска ми се да ти напиша 2-3 думи, но ето нА - не мога  Tired, не знам и не разбирам какво да ти напиша...  Confused
Веднъж си се "опарила", но гледам и 2-ри път си на същия хал... Не знам как го позволи, или защо или в кого е вината, но ситуацията е твърде сложна и деликатна...

Получила си нов дар от Бога, нов живот си заченала..., каквото и да сториш - мисли за него.  Praynig

Късмет от сърце  Heart Eyes  bouquet


 newsm10Успех и кураж миличка. Само това мога да ти пожелая.

# 35
  • Мнения: 126
Момичета,доста време мина,а тъжната нищо не е написала.....
Може би се е случило нещо... Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 4 370
То все нещо ще се  е случило , няма начин, но може и да се е отказала да чете и пише в темата. Все пак имаше и доста нападки , а едва ли има нужда от това в момента.

# 37
  • София
  • Мнения: 8 280
 Twisted Evil
Гадно. ...аз няма да давам съвети защото се ядосах от историята... и бих била мооого груба, а нямам право да съдя

Стискам палци да се оправи всичко... честно да ти кажа повече вярвам в него, а не в майка му

# 38
  • Мнения: 4 621
Нямам право да те съдя и да давам съвети как да постъпиш, но ситуацията в която си изпаднала наистина е страшно комплицирана. Според мен трябва сама да помислиш: Можеш ли да поемеш риска да отглеждаш дете и живееш с баща наркоман и майка му алкохоличка? Би ли могла да се справиш ако останеш сама с детето без таткото? Убедена ли си, че имаш бъдеще с този мъж и той става за баща и съпруг?
Помисли и си отговори сама за себе си, но не забравяй, че в момента решаваш и съдбата на още един човек - твоето дете.

# 39
  • Мнения: 1 517
Оххх, много ти е сложно положението. Да ти завиди човек.  newsm78 Каквото и да ти кажем тук, сигурно ще е малко. Започнах да пиша с мисълта да те посъветвам, но ще се въздържа. Просто не знам какво да ти кажа...Мога само да ти пожелая искрено и от сърце да намериш възможно най-доброто решение.
Опитай да намериш подкрепа при родителите си.
Успех   bouquet  Hug   bouquet

# 40
загубих бебето, след поредната пиянска вечер на майка му...в повечко ми дойде...дали съм с момчето - не. не съм. сама съм с мисълта дали съм взела правилното решение да го напусна...
благадаря Ви за подкрепата и за откровеността.
Приятна вечер на всички!!

# 41
  • Мнения: 368
Много сьжалявам миличка.Гледай напред и не мисли за нищо  bouquet

# 42
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Много съжалявам. но може би е за добро!!! Ти си млада и ще срещнеш друг добър човек, с когото ще изживееш най-съкровените си мечти!!!! Попътен вятър и мисли само позитивно!!!!Животът е пред теб!!!!! Успех!!! newsm10

# 43
  • Мнения: 5 622

 Според мен въобще не е трябвало да се стига до там, че да забременяваш. Както първият път, така и вторият.



загубих бебето, след поредната пиянска вечер на майка му...в повечко ми дойде...дали съм с момчето - не. не съм. сама съм с мисълта дали съм взела правилното решение да го напусна...
благадаря Ви за подкрепата и за откровеността.
Приятна вечер на всички!!

Значи така е трябвало да стане.

Съвет от мен- не се връщай повече при този човек. Оттървала си се, използвай момента и продължи напред  Peace

# 44
  • Мнения: 4 370
Това е твоята съдба! Така е трябвало да стане! За добро е!
Пожелавам ти да срещнеш истинския мъж и едно красиво бъдеще с него! 

Общи условия

Активация на акаунт