Семеен хотел "Аркадия Приморско?

  • 6 974
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Впечетления, ако някой е почивал в него, защото имам предложение за нощувки при тях за след 01.09.06год. за 30лв. на нощ за фамилна стая

# 1
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Здравей, от няколко дни говориа със собстжени4ката -  Мариана, много е мила.  От снимките които ми изпратри на хотела изглежда много добре!!! Близо е до плажа и е по4ти на центъра http://www.kvartiri.ltd.bg/index1.htm

# 2
  • Мнения: 1 915
това дали е близо до плажа Перла

# 3
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Собственичката ми каза, че е на главната улица в началото. на 150 м. от плажа. При въженото мостче. Ама аз не съм ходила там от 10 г. и нещо ми се губи ориентацията

# 4
  • Мнения: 213
Ние с мъжът ми бяхме там преди 3 седмици.Хотелът е много хубав,ресторантът под него си го държат също собствениците и храната е добре приготвена.Относно плажовете,ако сте с кола са близко-на около 1 км са Северния плаж и Перла.Хотелът се намира в началото на Приморско,точно до Аквапарка-иначе вечер не е шумно,а в същото време си е точно на центъра.Дано съм ви била полезна,ако имате нещо друго да питате-на разположение съм.

# 5
  • Мнения: 2 159
миналата година ходихме, много сме доволни, собстеничката е много готина Simple Smile

# 6
миналата година бяхме-не ми хареса мястото.шумно е,а плажа не е много близо, особено ако детето ти е малко и трябва да го носиш. ние ходехме с кола до перла- много по- спокойно е

# 7
Хотела е на много шумно място - на най-оживеното кръстовище в приморско - непрекъснато се чуват автомобили, камиони, а през ноща пиянски изпълнения и побоища. Управителката е много учтива и приветлива, но почистващия персонал е под всякаква критика - не се сменят редовно чаршафи, не се слага тоалетна хартия и не се почиства редовно с прахосмукачка.

# 8
Здравейте!
На мен лично хотела много ми хареса!Мариана е много отзивчива и гостоприемна,тази година гостувахме за втори път и също останахме доволни с моето семейство,догодина пак ще го посетиме и макар гадното време ,на което попаднахме това лято си прекарахме супер и сме много доволни,както от хотела ,така и от ресторанта са на много високо ниво  Wink

btw

mr_punch ,миличка каде си тръгнала като незнаеш за какво става въпрос,отиди във някой резерват,не се меси из хората

# 9
  • Мнения: 2 159
mr_punch е права относно шумното място - наистина е така
вече сме с бебеи не бих отишла там Rolling Eyes

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 175
Хотела е на много шумно място - на най-оживеното кръстовище в приморско - непрекъснато се чуват автомобили, камиони, а през ноща пиянски изпълнения и побоища. Управителката е много учтива и приветлива, но почистващия персонал е под всякаква критика - не се сменят редовно чаршафи, не се слага тоалетна хартия и не се почиства редовно с прахосмукачка.

Извинявам се за вметката,нямам лични впечатления от хотела,но по принцип качеството на работа на персонала зависи от управителката и собствениците.Щом не го правят редовно - значи така са им казали.

Общи условия

Активация на акаунт