Може ли бебе на 2 мес. в количка без напълно легнало положение?

  • 1 598
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Това ми е въпроса.

Приятелката ми има 2-месечно бебе и ме попита за нашата лятна количка. Ние мислим да я продаваме, седи изпрана и сгъната, но й казах, че не съм сигурна дали може такова малко бебе да го вози в количка, която няма напълно легнало положение...

Да не вземе да си помисли, че не искам да й я дам....

# 1
  • Мнения: 5 299
Какъв модел ти е количката?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Какъв модел ти е количката?

Бертони. Сега ще се поровя из Нета, може да открия снимка.

# 3
  • Мнения: 1 353
Ами аз знам че летните колкички са подходящи за деца над 6 месеца-така поне пишеше на нашата като я купихме-на 2м ми се вижда още мъничко бебчето за лятна

# 4
  • Мнения: 8 917
 Naughty Не бих сложила 2-месечно бебенце в непълно хоризонтално положение Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 786


Такава е.

И аз така знам, че преди 6 мес. не е добре.

# 6
  • Мнения: 5 299
Ами аз знам че летните колкички са подходящи за деца над 6 месеца-така поне пишеше на нашата като я купихме-на 2м ми се вижда още мъничко бебчето за лятна
Абе доста страшничко си изглежда наистина в тази количка. Онзи ден видях едно циганче в такава, на около 1-2 месеца Crazy

# 7
  • Мнения: 4 668
Тази количка е за по - големи деца според мен , честно казано и за 6 месечно дете ми се вижда неподходяща ... Rolling Eyes
Иначе и Марти като беше на 2 месеца се возеше в кошчето за кола MAXI - COSI  , което се монтира на количката и също не е със 100 % легнало положение , но там е друга ситуацията .

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Ами аз знам че летните колкички са подходящи за деца над 6 месеца-така поне пишеше на нашата като я купихме-на 2м ми се вижда още мъничко бебчето за лятна
Абе доста страшничко си изглежда наистина в тази количка. Онзи ден видях едно циганче в такава, на около 1-2 месеца Crazy

Аз  моето дете го сложих в тази количка като стана на 6 месеца.... ама тогава не знаех за форума.  Mr. Green

# 9
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Мисля, че понятието напълно легнало положение е малко относителна  newsm78. Нашата количка е точно лятна, но на чиполино. Има три положения седнало полулегнало и едно, което го водят легнало ама всъщност има макар и минимален наклон точно където ще стои дупето на бебето. За мен лично не е проблем ако наклона не е толкова голям , че да напраяга гръбчето на малкия, както е в нашия случая. Незнам тази количка на бертони с аналогични позиции ли е?   newsm78.

# 10
  • Мнения: 2 957
Онзи ден видях едно циганче в такава, на около 1-2 месеца Crazy

Циганче в количка #CrazyДо сега не съм виждала такова чудо  Shocked

# 11
  • Мнения: 2 849
Онзи ден видях едно циганче в такава, на около 1-2 месеца Crazy

Циганче в количка #CrazyДо сега не съм виждала такова чудо  Shocked
Какво толкова чудно има ,много циганчета ги возят в колички . Thinking
За бебе на 2 месеца няма да е удобна такава количка .Ако има едно положение преди седнало,т.е.полу-легнало ще е по-добре .

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Моята лятна количка има съвсем нормално легнало положение. Не е баш хоризонтално, но наклонът едва се вижда. Но и така да е- бебето е едва на 2 месеца, мъничко е  Peace

# 13
  • Мнения: 2 957
Онзи ден видях едно циганче в такава, на около 1-2 месеца Crazy

Циганче в количка #CrazyДо сега не съм виждала такова чудо  Shocked
Какво толкова чудно има ,много циганчета ги возят в колички . Thinking

Може би ако бях виждала нямаше да ми е чудно;)

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Ами количката ми има само 2 положения - седнало и едно наклонено, ама си личи и то доста.  Laughing

# 15
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ами количката ми има само 2 положения - седнало и едно наклонено, ама си личи и то доста.  Laughing
В такъв случай не става  Naughty. Да не се сърди приятелката ти  Peace

Общи условия

Активация на акаунт