умирам от страх

  • 591
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Детенце е в Бг за 2 м.,триабва да си дойде на 19 август,ама с тез самолети незнам какво да правя.Да чакам ли или да си я прибирам,направо се побърквам от тревога. И сме точно в целта-през Лондон.Какво мислите вие мами,има ли други по тази дестинация- Лондон-Орландо.
Леле,не ме хваща ни сън,нито мога да се кротна на едно място.

# 1
  • Мнения: 2 257
Детенце е в Бг за 2 м.,триабва да си дойде на 19 август,ама с тез самолети незнам какво да правя.Да чакам ли или да си я прибирам,направо се побърквам от тревога. И сме точно в целта-през Лондон.Какво мислите вие мами,има ли други по тази дестинация- Лондон-Орландо.

Точно така пътувам и аз всяка година и само като слушам, умирам от ужас...Тази година съвсем случайно се отложи пътуването....та - разбирам те 1000000%. От една страна си мисля, че точно сега е по-безопасно, колкото и абсурдно да звучи, защото сега най-много проверяват и държат изкъсо, освен това тези, които са на дъното на нещата едва ли биха направили точно каквото бяха замислили, след като се "разчу". От друга страна, ако има как изобщо да не се лети, би било най-добре. До 19 Август има 8 дни - не мисля, че една седмица ще промени нещо, тъй че - защо не изчакаш до тогава? Или ти питаш за по-дълго изчакване - за дълго след 19 август??

# 2
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не знам какъв отговор да ти дам, но се включих да ти окажа морална подкрепа.  Hug Не мога да си представя какво ти е, мисли си, че все пак се взимат много сериозни мерки за сигурност.
Ама то 19 август е след 8 дни, ти се чудиш дали да не изтеглиш прибирането по-рано ли?
Спокойствие ти пожелавам, мамче!

# 3
  • Мнения: 1 393
И на мен майка ми пътува точно на 19ти. Мога да си представя какво ти е.  Confused

Но също мисля, че ако има "безопасен" момент да се пътува е точно сега!
Не се притеснявай- детенцето ти ще е при теб съвсем скоро!  Hug

# 4
  • Мнения: 104
Благодаря ви момичета за подкрепата.Аз изобщо не знам как е най-правилно да постъпя.дали да отложа пътуването за след месец,сега ли да се прибира,аз ли да отида.Незнам,боже как се укорявам,че я оставих,сега нямаше да се главоблъскам.И без тук едвам дочаках времето да се прибере,въздух не ми стигаше от мъка,че я няма ,а сега съвсем...
оф,незнам какво да правя,наистина.Веднъж да си я гушна....

# 5
  • USA
  • Мнения: 2 149
Знам точно как се чувстваш!Моите трябва да си дойдат,живот и здраве на 21.08 от Лондон до Л.А.Не смятам да променям нищо,защото са на училище от 28.08.А как ми се е свило сърцето... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт