кое столче за кола?

  • 540
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 380
мами, скоро ще сме на годинка и дойде време да сменяме столчето... спрях се на 3- Макси-кози, чико или конкорд, моля, който  ги ползва, дайте ми отзиви за тях. За мен е много важно материята да не запарва, и кои от тях стават полулегнали.Също така бихте ли казали каква е цената на столчетата плей? предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 5 255
.... каква е цената на столчетата плей?

От 280 лв. нагоре.

# 2
  • Мнения: 113
Съгласно краш тестовете на немците от ADAC най-доброто столче 9-18 кг., което се продава в БГ, е Chicco Key1. И ние купувахме преди месец, много четох по въпроса. Първоначално исках да купувам Bebe confort (кошницата 0-13 кг. и количките ни са с тази марка), но се отказах. Наистина кошницата Bebe confort Creatis е най-добра по всички показатели на тестовете (сравнено с другите кошници, които се продават в БГ), но столчето им 9-18 кг. е по-зле, сравнено с Key1. На Конкорд са хубави столчетата от другата група (15-36 кг.).

# 3
  • Мнения: 2 723
Ние се колебаехме между ПЛЕЙ и КОНКОРД. Спряхме се на Конкорд, мисля, че е по-добрият избор. А цената име е еднаква. Плей беше 460, а Конкорд 420. На Гогата му е много удобно. Има 2 степени на облегалката, което му е достатъчно. Пътува без проблем до морето и обратно. А чикото е много по-долен клас, и може да е добро, но за класа си.
Успех в избора

# 4
  • София
  • Мнения: 293
И трите марки, които си избрала са добри. Ако имаш възможност пробвай детенце как ще се чуства във всеки един стол.
На моята принцеса само Макси Кози и стана в раменете, другите и бяха тесни и седеше като препарирана  Simple Smile
Да уточня, че пробата беше зимата и беше навлечена със 100 ката блузи и космонафт.  Peace
Сега е лято и децата са голи, ама зимно време столчетата изведнъж отесняват  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние взехме Чикото.Става полегнало.Засега не е запарвало.И е по-евтино като цена.

# 6
  • Мнения: 113
А чикото е много по-долен клас, и може да е добро, но за класа си.
Chicco въобще не е много по-долен клас. Всички оценени столчета са в една група - 9-18 кг. Повярвай ми, можех да си позволя най-високия ценови клас (много бях харесала едно столче Bebe confort 9-18 кг. с кожа - към 1 000 лв. струва), но показателите му бяха по-ниски от това на Chicco Key1. В случая предпочетох по-безопасното. Ето малко за тестовете: Тестуваните през 2006 г., Тестуваните през 2003, 2004 и 2005 г.. През 2006 г. са дадени като много добри Bebe Confort и Maxi Cosi с Isofix система, но като купувахме още ги нямаше в БГ. Вероятно цената им (съдейки по даденото от немците) ще е към 600-700 лв.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 380
благодаря за отговорите, момичета.Никси нали не запарва вашето столче? Trimax e модела който гледах и материята не е текстил...И удобно ли е за сън?

Общи условия

Активация на акаунт