Как постъпвате когато мъжът ви забравя?

  • 3 446
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Ами как! И аз забравям.

# 16
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Направо побеснявам smile3512

# 17
  • Мнения: 2 723
Какво правя... нервя се.  Mr. Green

Напомням, подсещам, и в един момент ми се заявява, че съм мрънкала много...  newsm78

Ахъм, същата работа... Била съм му говорела само за битовизми Rolling Eyes

# 18
Моят мъж никога не забравя,при него важи само "не искам" или "мързи ме".Помага ми доста,но понякога се налага да мрънкам доста докато свърши нещо,ама и аз не го оставям на мира.Майка му го научила да му ходи след г..а и аз ще страдам от това,от къде на къде?Предупреден е ,че при мен простотии от сорта на "на мама момчето" и "на тати синчето" не важат.Свекитата хвърлят огън и жупел като го видят да мие чинии,а мен това ме мотивира още повече да го карам да ми помага,защото тия тъпи физиономии просто не са за изпускане.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
В нашето семейство аз съм 100 пъти по-разсеяна от мъжа ми и все забравям по нещо, така че неговите пропуски бледнеят пред моите. Когато забрави, обикновено му казвам "Виждаш ли, че и ти може да забравиш нещо - не само на мен да ми мрънкаш" Simple Smile

# 20
  • Мнения: 532
за да не се ядосвам, че е забравил, просто не разчитам на него, а си го свършвам сама
на сила хубост не става, ако човек иска да направи нещо не му е нужно напомняне

# 21
  • София
  • Мнения: 2 162
Направо побеснявам smile3512

И аз така. Не само, че помни като маймунките и само когато му е изгодно, ами има наглостта да заявява, че аз забравям. Опитвала съм с какво ли не- повтаряне, писане на списъци и подчертаване, удебеляване- ама не, то като не му е интересно.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Мрънкам и то много. Освен това ако не ми е пред очите напомням по телефона.
Специално боклука го оставям пред входната врата, та белким като се спъне в него, се сети, че трябва да го изхвърли.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Постоянно му повтарям, накрая му писва и върши необходимото. Повтарям го механично, защото, ако се заям и той се заяжда, а като си повтарям монотонно все някога включва.
Мъжете като цяло са такива.
Peace

# 24
  • Мнения: 2 716
И аз забравям!
Примерно пера само дрехи, оставени на мястото, определено за мръсно пране. За около 5 години започна да дава ефект. Давам кратки и ясни заповеди. Не давам повече от 1 задача на ден. За боклука ползвам голямата си дъщеря. Давам задачи на всички.   umnikuu

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
При нас ситуацията е обратна. Аз съм всепризанат заплес - толкова съм разсеяна, че треябва да ми се казва по три милиона пъти и аз забравям на секундата. Че на всичко отгоре се изнервям неистово от непрекъснато напомняне. Не че и мъжът ми не забравя, но аз съм патологи, затова и през ум не ми минава да се сърдя.

# 26
  • Popovo
  • Мнения: 571
Напомням, мрънкам, досаждам и т.н. иначе забравя.

# 27
  • Мнения: 5 317
Аз забравям много повече от него. Blush

# 28
  • Мнения: 1 202
Напомням му няколко пъти но той е от тези които не забравят много много. Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Божеееее - първите няколко години му напомнях за рождения си ден, че първия път аха беше забравил.  doh
Звъня, че смс-ите често се случва да си ги чете на спокойствие, когато се прибере.  #Puppy dog
Пробвах така:  newsm61  smile3511  smile3514  tantrum но ми остана само  Banghead
Старая се да дишам дълбоко и да не се ядосвам за глупости (макар че не всеки път е възможно!)

Все пак това са бели кахъри, де!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт