Как постъпвате когато мъжът ви забравя?

  • 3 442
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 723
Не знам как да постъпвам вече, опитах всякакви варианти - никакъв ефект.
Ако си замълча и не кажа нищо, на другия ден пак забравя, ако се размрънкам го върши на момента, но след това пак...
Помолих го онзи ден да купи тоалетно мляко на бебето, преди да си тръгне от работа го подсетих и като се прибра - забравил...
Казвам му преди да излезе с кучето да изхвърли боклука, той излиза след 2 минути, а боклука си е унас...
Става въпрос за такива дребни неща, но когато са ежедневие адски се дразня...

# 1
  • Мнения: 386
Моя мъжо е същия,те май всички са еднакви.И направо се побърквам.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 794
Напомням постоянно, иначе все забравя дори за неговите си неща. Не се дразня от това, звъня по телефона и напомням по 100 пъти, май и то не се дразни от напомнянето, защото все се оказва, че с основание напомням.

# 3
  • Мнения: 2 723
Е добре де, разделили сме си вкъщи задълженията, и боклука е негова отговорност. (хващам се за боклука, че случката е от сутринта иначе имам много примери). Аз имам да си мисля за други неща, не мога да го дебна и да нареждам за боклука, то на всички ни писва. Не че е кой знае какво, ама в кофата са насраните миризливи памперси на бебето, ако престоят една нощ няма да ви казвам на какво ухае кухнята Twisted Evil .... толкова ли не може да запомни, че той утре ще забрави и кучето да вземе като излиза на разходка Thinking

# 4
  • Мнения: 3 405
Постоянно му повтарям, накрая му писва и върши необходимото. Повтарям го механично, защото, ако се заям и той се заяжда, а като си повтарям монотонно все някога включва.
Мъжете като цяло са такива.

# 5
  • Мнения: 2 495
Казвам и преповтарям хиляда пъти едно и също нещо, ама ефекта е нулев Confused
Така че...не сте единствени Hug

# 6
  • Мнения: 1 081
Ами те май всички са такива newsm78 В началото не знаех и наивно си мислех, че ако намекна или просто загатна той сам ще се сети и ще го свърши... Глупости! Сега напомням постоянно, дори и да излиза така, че мърморя, за да не се случва да вдигам скандал за някаква дреболия, за която не си струва даже да се говори. Вече мога да се похваля, че за едно нещо ми се налага да казвам и после само да напомня веднъж, което си е силен напредък. А за негови задължения като изхвърляне на боклук или нещо друго, ако забрави, знае, че след малко така или иначе ще се наложи да го свърши, затова гледа да си спомня навреме, за да не се налага да слиза по 20 пъти до долу (а и нямаме асансьор)!

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Мрънкам  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 100
Има разлика между забравя и не иска.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
отговорът е твърде прост и прозаичен: СМС-и до спукване  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Същата работа,толкова е разсеян,че веднъж си забрави портфейла в тоалетната на една бензиностанция,друг път тръгва с колата,а очилата му на покрива,дори се наложи веднъж да се върнем назад,да догониме един камион,който щеше да мине през цайсите му.Е,не винаги забравя като му кажа да купи еди кво си,но и тва се случва често.

# 11
и после мъжете не били еднакви - думите на най-добрият ми приятел.
Днес присъствах на подобен скандал- за боклука и т.н. Когато попитах защо някой вси трябва да напомня а той въпреки всичко забравя ми отговори
"По лесно е да ти напомнят Simple Smile Mr. Green а това, че пак забравям означава, че напомнянето не било в подходящия момент. Не може да ми казва за боклука, а аз точно в този момент да отварям вестника....."
Мъже,,,,,какво да ги правиш, но си ги обичаме  Grinning

# 12
  • Мнения: 428
Ами напомням и настоявам - забравил да изхвърли боклука като излиза с кучето, ок, като се върне ще се разходи още веднъж специално до кофата Twisted Evil

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Какво правя... нервя се.  Mr. Green

Напомням, подсещам, и в един момент ми се заявява, че съм мрънкала много...  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 35 931
Вдигам луд скандал и за най-малките неща и мисля, че при мен това помага. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт