Как реагирате, когато целуват детето ви по лицето?

  • 2 314
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 408
Много мразя несъобразителни хора. А свекърва ми все ходи да я целува по ръчичката ooooh!-ми нали детето постоянно си лапа ръцете. Ейр не я научих тая жена да я целува по и над челцето #2gunfire Аз също мразя да ме целуват други хора.........освен мъжа ми newsm03 или много близки приятели, а не запотени дъртаци.

# 16
# 17
  • Мнения: 2 274
   Слава Богу не ми се е случвало, иначе щях  #Cussing out! Откакто стана на 4 г. той самия не дава дори на бабите и дядовците си да го целуват, та какво остана за други хора! Но виж мен си ме гушка и целува и ми позволява и аз да го правя  Mr. Green!

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ми е приятно, но имам една съседка, която понякога я целува. Скоро мисля да й направя забележка.

# 19
  • Мнения: 1 455
Не ми е приятно, направо ми е гадно дори. Вчера портиерката на входа си позволи да целуне Цвети първо по ръката, а след това и по бузата. Нищо не казах, защото се виждаме за втори път - от септември ще живеем в този вход и ми се искаше да не започвам със забележки и сръдни, но повече определено няма да го допусна. Предупредих и Цвети да не позволява на никой да я целува, особено по лицето  Sick. Още ме е яд, че не казах нищо вчера  Close , а по принцип не съм от мълчаливите  Rolling Eyes

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами зависи от хората има една циганка дето все му целува ръцете и му духа в лицето, и аз се побърквам от яд. Ами детето не е длъжно да и диша миризливия дъх, пък и не ми е приятно да го целува. Наречете ме расизка, но не ми е приятно. Инъче, други мои познати и приятлеи ако го целуват не се дразня, но тази жена нито ми е приятелка нито кой знае каква позната.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Не се е случвало някой да целува Вики по лицето - не знам как бих реагирала, зависи от човека и порива му.  Mr. Green

Като се замисля, на мен не ми се е искало да целуна някое детенце, ако ще и да е сладко бебенце... newsm78

# 22
  • Мнения: 369
Не ми е приятно и аз не го правя с други деца. Дори ми е гадно като я пипат по бузите Naughty
А и тя не дава много много да я целуват , но някой път се случва. Особено ако е някоя бабка да почне да я гушка и целува Sick

# 23
  • Мнения: 4 392
Никак не ми е приятно. Mr. GreenНе го смятам за редно това.
Как реагирам/ ами понякога са толкова бързи,че не мога въобще да реагирам.Просто при вторият порив дърпам щерката под някакъв предлог и така се спасяваме. Peace

# 24
  • Мнения: 542
Определено няма да ми е приятно, но малките в това отношение сами си регулират отношенията - и двамата така се дърпат, че дори на бабите им е трудно да се докопат до тях... камо ли до бузките им. Като че ли обичат да правят напук в това отношение и ако някой се наведе към тях, те си пазят личното пространство и се отдръпват.
Разбира се в случаите, когато се гушкат - дават на най-близките, когато са на гости или са дошли да ги гледат за няколко часа, но и тогава има сблъсъци понякога Laughing

# 25
  • Мнения: 2 309
Не понасям да ми целуват детето сьщо и по рьчичките,които все ще лапа.Винаги казвам или правя забележка ако се наложи.

# 26
  • Мнения: 959
И на мен не ми е приятно, но как бихте реаргирали ако вие с бебо излизате на разходка и по пътя ви спира съседка (позната само на добър ден и нищо повече) и разкопчава детето от количката и го взима на ръце и започва да го гушка и целува на всякъде? Аз направо избеснявам. Вече два пъти ми се случва това и двата пъти и правя забележка, че не искам детето да свиква на ръце и когато го извеждам с количката значи трябва да седи в нея, а не на ръце. А тя започва да ми чете морал как ние днешните и млади майки не сме си обичали децата и не сме ги гушкали...... , а аз направо изумях  #Crazy. Даже днес 20 мин. не мога да я накарам да ми даде детенце за да го сложа в количката и да го разходя. Едвам го измъкнах от ръцете й и тя ми заяви че и тя ще дойде с мен да го разхождаме заедно. Е няма отърване от тази жена. Ужас  Shocked Shocked Shocked А най-фрапиращото е че си има детенце на 5 години и на него никакво внимание не му обръща.

Извинявам се за дългия пост и че се намесвам в чужда тема Praynig

# 27
  • Мнения: 781
Не ми е приятно и винаги предупреждавам.

# 28
  • Мнения: 5 500
Не ми е приятно, на него също!
Дърпа се и се бърше Twisted Evil
И то не от непознати, щото те рядко посягат на такива ласки, а роднини! Казвала съм, казвам, е ефект=0!!!
Онзи ден така посегнаха да го целуват, няма да казвам кой #2gunfire по ръчичката ли по главичката, той като се извъртя, щеше да си удари главата в една каменна ограда на неговото ниво! Абе викам: хора, по какъв начин да ви го кажа вече, оставете го на мира, той не иска, не разбирате ли?
Не разбират Sick

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
Правя забележка на секундата. Дори не разрешавам да я пипат по лицето, особено когато разни лелки започнат да я щипат и да викат: "Ау, какви хубави бузки!". Казвам директно, да не я пипат, особено по лицето.

Реагирам по абсолютно същия начин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт