Центърът на Варна беше отцепен за БОМБА!

  • 2 706
  • 47
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Да-ааа.... Не знам подробности, но се изпотих да обикалям за да стигна до нужното ми място - полицаите се скъсаха да ме връщат.

По едно време се чуха гърмежи, хората си мислеха, че е заря, ама може и да са обезвредили бомбата.

Някой да има повече инфо?  newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз чух няколко гърмежа, здраво се изплаших.Помислихм че ни помбардират  Rolling Eyes
Последно време все бомби около нас, та съм изперкала съвсем Crazy Crazy

Последна редакция: нд, 13 авг 2006, 00:32 от Alabala

# 2
  • Мнения: 1 399
Уф, съвсем психясахте!  Crazy
Имаше заря  Laughing, днес е празника на Военноморските сили  Laughing
Предполагам, че затова е бил отцепен  и центъра, вероятно е имало някакво мероприятие.
А може и някоя делегация да са посрещали по случая  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 039
Хахахааааааа, наистина жегата ви ...............
знам, че центърът беше отцепен заради Военноморските сили.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз не видях никакв а заря Rolling EyesОт тая последната бомба  съвсем близо до нас  съм се психясала Crazy

# 5
  • Мнения: 253
Ние също трябваше да обиколим доста,докато стигнем до ресторанта.Единият от полицаите ни каза,че са засекли бомба-подобна на тази от "Дрин"1.Щели да я гърмят,за да я обезвредят и затова не можело да се минава от там.Но дали е така наистина,ще разберем малко по-късно.

# 6
  • Мнения: 3 405
Двете събития вероятно са съвпаднали.
Зарята я чух снощи по някое време и ми казаха, че е заради празника на Военноморските сили.

# 7
  • Мнения: 6 039
Аз не видях никакв а заря Rolling EyesОт тая последната бомба  съвсем близо до нас  съм се психясала Crazy

Посред бял ден и аз не съм виждала заря. Така наречената бомба е Артилерийски Залп. Звуковата вълна е способна да те измести.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Не беше отцепен района заради празника, а заради бомба - това ми го каза самият полицай. Единият правеше снимки около един стълб.

Айде, сега, психясали сме.  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 6 039
Ех, как си му се вързала. И къде е новината за тая бомба, или я скриха от новините, обаче я разпространаваха на минувачите??????????
http://www.varnapool.net/index.php?id=54596&first_item=0


Последна клетва във военноморските сили
12 август 2006 / News.dir.bg
За последен път в историята на военноморските сили се проведе военен ритуал за полагане на военна клетва на наборни матроси - 1987 година, предаде кореспондентът на БГНЕС във Варна. Тържественият ритуал се състоя на площад “Св. Св. Кирил и Методий“ в морската столица.
Всички материали от събитието - видеофилми и снимкови материали ще бъдат предадени за съхранение във Военноморския музей. На събитието присъстваха министърът на отбраната Веселин Близнаков, началникът на ГЩ на БА Златан Стойков, областният управител Петър Кандиларов, кметът на града Кирил Йорданов, народни представители, военни аташета, акредитирани у нас, много варненци. “При влизането на страната ни в ЕС, основната ви задача ще бъде да защитавате целостта на България, защото тя ще е източната граница на Евросъюза. Аз не се съмнявам, че с много воля и усилия ще изпълните своя военен дълг“, каза в словото си министърът на отбраната Веселин Близнаков, предаде БГНЕС.


# 10
  • Мнения: 601
незнам откъде минава този път, но във фокус имаше само това: http://www.focus-news.net/?id=n541557

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Малена, медиите сигурно са спали, не ги знам, но цялото действие се развиваше снощи, беше вече тъмно.

Слязох от тролея на Нептун и още там чух един дядка да обяснява на шофьора нещо за бомба - после ми стана ясно, отклонили са и движението на колите в района на Стоматологията. Аз точно натам се запътих за да стигна до ул. Драгоман. По пътя срещах хора, които бяха връщани. Мен един полицай ме върна, друг видях да снима нещо с фотоапарат.

Качих се нагоре, за да сляза надолу по следващата пресечка - насреща ми полицай, направо си го попитах дали да се връщам  Mr. Green Вече беше ми писнало, тъй като не знаех докъде е отцепен района и колко още ще ме връщат.

Накрай минах към бул. Варненчик, оттам завих в първата пресечка вляво и стигнах до нужното ми място.

Може просто да са получили сигнал за бомба и са проверявали района.

А и чак пък такива действия заради един празник - не вярвам, а и отцепено беше едно каре около Стоматологията и музея.

И какво спориш като не си била там? Самите полицаи казаха: "проверяваме за бомба" - това може би ще е достатъчно за да спреш със заяжданията.  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 282
Ох, не знам бомба ли беше, празник ли..., но се побърках снощи. Живея до Теранова и тук беше като на обстрел. Имах чувството, че стъклата ще се счупят. Толкова се уплаших, че не ми мина през ума, че може да е празник. Даже мислех да подам оплакване, ако това чудо е организирано от общината!

# 13
  • Мнения: 253
Двете събития вероятно са съвпаднали.
Зарята я чух снощи по някое време и ми казаха, че е заради празника на Военноморските сили.
      Да зарята беше много силна,но 20-30минути след нея имаше един по-тих гръм,който се чу от към стоматологията.Може би по някакъв начин са изолирали бомбата,за да има минимални поръжения.Бяхме на стотина метра от стоматологията,затова го чухме.След него движението беше пуснато.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ха, нищо чудно да е имало нещо и да са го потулили. Снощи чух само звук от заря, но не си направих труда да изляза да погледна.

Общи условия

Активация на акаунт