Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Преди време бях пускала точно тук тема, адресирана към съпругите на авджии....макар че тогава нещата бяха на кота нула все още.
Сега вече си имам прясноизлюпен ловджия, успял да "патне" и първата яребица.
Естествено, казах му да я остави на другите, защото той е вегетариан, а аз не искам да си усложнявам допълнително животеца.
Само да не го обърнат в един момент на "Особености на руския лов", чееее...не моа отиде и го намери да докарам колата. Crazy
Да ми е жив и здрав......и да си чеше крастата там и после да дава....парички. Money Money
Цитирай

Варна

Ей т`ва е! Да има една доволна съпруга от цялото това положение.  Laughing

Цитирай

София

Ей т`ва е! Да има една доволна съпруга от цялото това положение.  Laughing

Киса, ти гледала ли си "Особеностите"......аз просто го намирам за велик филм!!!! hahaha 35
Даже следобед ще си го пусна на ПС-то.
Цитирай

да не би да е  започнал ловният сезон? Тук ще започне на 20 август и моят човек с нетърпение го чака. А и аз ,де:) Разпределили сме си дивеча - той стреля по хвъркати ,а аз се целя по витрините на магазините. Smile
Цитирай

на едно и също място

И моя е ловджия вече 16 год.В началото ходеше много-ся го мързи да си подмести задника.Беше хубаво--като идат по 3 дни ги няма.Сега така си стоят няколко вида оръжие.
Цитирай

Варна

Моят мъж ходи на подводен риболов с харпун. Оня ден нацели първия си кефал, кило и двеста - то не бяха снимки, хвалби по телефона, пускане на снимките по айсикю.... ooooh! Три дена у нас само за това се говори. Не знам как не го препарира да го мацне в хола  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.