Бременност-какво може да се пие при главоболие

  • 8 231
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
момичета кака ми е бременна в 7 -ия месец и сега се е разболяла-разстройство,температура и главоболие.Кажете какво може да вземе за главоболието?Само то я притеснява,по-скоро е нетърпимо...
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ма как така само то я притеснява - а температурата не я ли притеснява  Shocked Shocked
Да си направи консултация с лекар нали са за това .

# 2
  • Мнения: 509
Доколкото знам, пият се лекарства с парацетамол. Но температурата и разстройството също трябва да я притесняват, да иде на лекар.

# 3
  • Мнения: 140
Спокойно може да пие по един парацетамол на ден.Важно е да се знае каква и е температурата,защото ако е до 37.5 може и да се дължи на бременността,аз поддържах такава температура до 14 г.с и не ми пречеше.Може и топлото време да не и понася.

# 4
  • Мнения: 8 917
Парацетамол, но все пак е добре да се прегледа Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Аз пиех Парацетамол когато вече не можех да издържам от болка.

# 6
  • Мнения: 5 370
Аз няма да отговоря какво съм пила, защото съм пила.....не беше парацетамол.
Но не ти препоръчвам да се съветва само тук, а да предприеме нещо сериозно.

# 7
  • Мнения: 346
това според мен е летен грип,много е неприятен особенно като си бременна задължително трябва да я види лекар.точно сега не трябва да си и помисля за самолечение Naughty

# 8
  • Мнения: 1 353
парацетамол

# 9
I men me e boljalo glava i sum pila kafe.Hapchetata sa mnogo vredni kato si bremenna.Ne se preporuchvat pri bremenni

# 10
  • Мнения: 2 849
Парацетамол, но все пак е добре да се прегледа Peace
абсолютно подкрепям .Да тича на лекар . Peace

# 11
  • Мнения: 3 042
това според мен е летен грип,много е неприятен особенно като си бременна задължително трябва да я види лекар.точно сега не трябва да си и помисля за самолечение Naughty

 и според мен е така.

# 12
  • Мнения: 658
Най-добре да я види наблюдаващия лекар от ЖК. Вероятно ще й изпише лекарство с парацетамол, но и ударна доза витамин С (голяма ампула, напр.) в продължение на поне 3 дена ще свърши добра работа Peace

# 13
  • Мнения: 366
 Аз в началото на бременността се скъсан да се разболявам и около 3 седмици го карах на самолечение и хомеопатични лекарства, но не се оправих и лекарката ми каза , че по добре да пия три дни антибиотик ( много лек все пак ) от колкото да да продължавам да мъча бебето - стори ми се разумно , така че по- добре побързай да оздравееш вместо да се мъчиш и ти и бебо , а лекарят ти ще се съобрази с това , че си бременна и ще ти изпише оптимално леки лекарства.
Колкото до главоболието, ако е само то - чаша червено вино и хубав сън върши работа! Успех

# 14
 Аз не смея да пия нищо но имам приятелка която спокойно си пиеше Саридон през двете бременности  Confused

Общи условия

Активация на акаунт