Басейн с минерална вода - къде?

  • 9 702
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Къде в София и около нея има басейн с минерална вода? Чух,че в Рударци бил такъв, ама не съм сигурна.  newsm78

# 1
  • Мнения: 428
Pan4arevo-"Korali"

# 2
  • Мнения: 5 790
Навремето имаше и в Белчин бани, ама не съм ходила отдавна и не съм сигурна, дали съществува още. Но беше много хубаво. Намира се в посока Бистрица - Железница, по същия път. Има отбивка вляво и пише "Белчин бани".

# 3
  • София
  • Мнения: 6 508
В Рударци е минерална . външните са реновирани и биват, защото вътрешният е  Sick Sick Sick

# 4
Басейните в Рудари са с минерална вода. Не е топла, обаче. Питала съм защо - обясняват, че причините са две - първа самата  вода била с по- нисък градус, второ, пристигала от по-далече Simple Smile
Но е готино, струва си отиването.
Забележка, има единствено една база за нощувка, ако решите и в бодилчето само апартаментите стават. Стаите са  :: :: адска мизерия.

# 5
Белчин баня я забрави, ходихме миналата седмица и съм разочарован. Прехвалена работа. Водата е много топла и не може да те разхлади в това време, басейна е не достатъчно голям и е тъпкан, заведението е с ужасно обслужване и скъпо за това което представлява и накрая намира се на 50 км. от София и половината път е ужасен, на места дори спираш заради пропадане и начупване на асфалта. Басейна е от комунистическо време и дори не са се постарали да го осъвременят. Входа е 2 лв. + шезлог и чадър става 6лв.  за сравнение на басейн Леда в София е същата цена , но си заслужава поне. Айде късмет. Simple Smile

# 6
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
в Банкя мисля, че е с минерална вода басейна и плажа е хубав...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Това лято басейна на Банкя не работи.

Общи условия

Активация на акаунт