Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мами!

Искам да ви попитам има ли сред вас такива , които получават майчинство от социалните. Осигурена ли е здравно майката в този случзй и брои ли се за трудов стаж? Rolling Eyes
Цитирай

София

Здравей, ще проверя и утре ще ти огговоря.
Цитирай

Хасково

Мисля, че вече не е нито осигурена, нито се зачита за трудов стаж.Преди беше така и след това го промениха. Не съм сигурна на 100% как по настоящем, тъй като всичко се променя много бързо.
Цитирай

София

Не се водиш здравно осигурена от държавата и не ти се брои трудов стаж за съжаление. Проверих в Закона за здравното осигуряване и се консултирах със специалист по въпросите ти. Съжалявам. Провери си в сайта на НОИ колко месеца си без здравно осигуряване.
Цитирай

София

Въпросният специалист ми се обади да се поправи. До навършване на 3 г. на детето, независимо дали работиш или не, ти се води трудов стаж. Това се нарича дарен стаж от държавата. Но за съжаление не си здравно осигурена. Така че ще трябва да си плащаш. Извинявай за объркването одеве.
Цитирай

London, Sofia

Въпросният специалист ми се обади да се поправи. До навършване на 3 г. на детето, независимо дали работиш или не, ти се води трудов стаж. Това се нарича дарен стаж от държавата. Но за съжаление не си здравно осигурена. Така че ще трябва да си плащаш. Извинявай за объркването одеве.
Това вече е вярното Wink Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.