Кой ще успее да сгъне така тениската? (аз не успях)

  • 5 634
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Мъжлето ми успя от първия път!!!

Аз дори не се и пробвах - казах му, че не мога и му обясних, че вече той ще сгъва тениските в нас.  Mr. Green Сутринта забелязах, че си е сгънал неговите по този начин - явно му е харесал начинът.  Party

# 61
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Много гот, мерси за линка  Peace Стана от 2-рия път  Grinning

# 62
  • Мнения: 7 914
Ха! не съм се сетила да пробвам...като се прибера ще пробвам веднага.... Crazy Mr. Green

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
изобщо не зацепвам как става. Пробвах 100 пъти и стана едно нищо  ooooh!
Обяснете стъпка по стъпка плс   Laughing

# 64
  • Мнения: 164
След няколко неуспешни опита : УСПЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯХ    newsm44 newsm44 newsm44
Много готин клип,  bouquet

# 65
От раз я сгънах.Ама тия китайци и японците и те страшно ме кефят!Как им ражда пипето такива красоти ,дори в най баналните и ежедневни дейности!?
изобщо не зацепвам как става. Пробвах 100 пъти и стана едно нищо  ooooh!
Обяснете стъпка по стъпка плс   Laughing
  Ами най-важното е да намериш средата на дрехата, после избираш къде ще се пречупва по дължина .С лявата ръка щипваш двата ката там където се пресичат тия две линии, а с дясната хващаш рамото пак по тая линия на сгъване и я срещаш със същата на подгъва.После е лесно , то се получава от самосебеси. WinkУспех!

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 22:41 от gerik

# 66
  • Мнения: 13 512
100 пъти пробвах-и нищо! Добре,че при мен всичко е на закачалки и няма да съжалявам,че  не съм усвоила техниката!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Знаех си, че в предишния живот съм била китайка-сгъвачка на тениски  Mr. Green.
Не можах да повярвам на способностите си като се получи от първия път. Гледах филмчето два пъти. Наистина е много лесно.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Успях от 6 път. Много забавно, сега и мъжа ми ще го изпитам...

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Най- после и аз успях Laughing

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 171
С тази техника се сгъват покривките в ресторантите, когато смяната трябва да стане пред клиента и слагайки чистата покривка и махайки старата не трябва да се види масата- учи се в ТОХ-а Wink.

# 71
  • Мнения: 13 512
С тази техника се сгъват покривките в ресторантите, когато смяната трябва да стане пред клиента и слагайки чистата покривка и махайки старата не трябва да се види масата- учи се в ТОХ-а Wink.
Ти ме уби! Никога не съм виждала такова нещо! Ти можеш ли така да сгъваш?

# 72
  • Мнения: 200
Стана от първия път Wink, ама го гредах 3 пъти  Blush.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 171
С тази техника се сгъват покривките в ресторантите, когато смяната трябва да стане пред клиента и слагайки чистата покривка и махайки старата не трябва да се види масата- учи се в ТОХ-а Wink.
Ти ме уби! Никога не съм виждала такова нещо! Ти можеш ли така да сгъваш?

Мога, мога- покривки 100%/или поне можех, но с един поглед в "техника на сервирането" ще си припомня/, тениска не съм пробвала, но похватът е същият Simple Smile.

# 74
  • Мнения: 1 364
Преди време съм пробвала, но неуспях.

Общи условия

Активация на акаунт