Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Нали се сещате какви табелки имам предвид? Стандартни, месингови, на които пише семейството и на кой етаж живеят. Знаете ли къде мога да поръчам? Изобщо що за фирми да търся? За рекламни материали ли?  35 За колко време се произвеждат и какви са цените?
Цитирай

ами аз наскоро гледах, че предлагат такива табелки в една книжарница.Ако искаш пиши на лични ще ти обясня къде се намира.
Цитирай

Има такива табелки в някои ключарски ателиета, виждала съм и в Мосю Бриколаж, но там май са по-скъпи.
Цитирай

София

Хапке, колко струват в Бриколаж? Не ми е много близо, но ако трябва ще се вдигна.  Rolling Eyes
Цитирай

София

При нас дойде някакъв човек на вратата и най-нахално ни предложи да ни направи табела. Ние тъкмо се бяхме оженили и даже на вратата бяхме закачили сватбената украса от колата и естествено се съгласихме. Взе ни 8 лева. В Бриколаж също правят табели, цената им е същата, плюс-минус 1 лев.
Цитирай

Преди две години беше към 12 лева, нещо такова. Обаче не беше месингова. Мисля, че в ключарските е по-добре.
Цитирай

София-в сърцата на моите деца

В Бриколаж Laughing!!!!
Цитирай

В най - голямото село

В Аско Деница в Младост съм виждала, но за цената ???
Цитирай

Варна

Нашите табелки ги направиха в Office 1 - не са месингови /уф, не знам точно какви са  ooooh! /, но можеш да си поръчаш по вид, големина и шрифт. Мисля, че до 20 лв. беше сметката за табелка на вратата и на пощенската кутия.
Цитирай

Някъде там...

В Бриколаж имаше табелки с номера на апартамента, мисля че струваха 5 лв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.