Сауна?!

  • 664
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Миналата седмица ходих за пръв път, всъщност два пъти ... с ниско кръвно съм и затова не бях посещавала досега сауна. Отрази ми се много добре и мисля пак да отида. Но си нямам идея колко често и по колко време е полезно и не е вредно?! Thinking
Тези два пъти стоях по 15 минути, но можех сякаш и повече да издържа... Flutter
Също, не знам и къде има сауна ... ако някой може да ми препоръча в района на Драгалевци, Младост и околните квартали (тъй като тази, на която ходих не беше тук) ще съм много благодарна! 


Предварително благодаря!:bouquet:

# 1
  • Мнения: 635
Във фитнес център Младост има сауна,в спортен център Дема също.  newsm53

# 2
  • Мнения: 3 248
Във фитнес център Младост има сауна,в спортен център Дема също.  newsm53

Мерси много!  bouquet Първото го знам къде е, но второто... newsm78

# 3
  • Мнения: 635

На спирката на 43 блок е   newsm53

# 4
  • Мнения: 3 248
Супер! Много ми е удобно! Party Ще се поогледам... Peace
Сега остава само някой да ми каже колко често е препоръчително и по колко време?! Имам познат, който прави всеки ден сауна, но надали е за всеки и от раз!? Thinking Пък и с мойто ниско кръвно... newsm78

# 5
  • Мнения: 635
http://www.bb-team.org/training/000694.php
За пръв път пробвам да пусна линк и дано се получи!Ако все пак не стане ще видиш адреса Embarassed

# 6
  • Мнения: 635
Получи се с линка  newsm44 и  дано съм била полезна! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 248
Страхотно! Мерси много!  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 317
Ти пак доста издържаш.Аз повече от 10 мин. не мога.

# 9
  • Мнения: 1 455
Не е препоръчително да се прави сауна всеки ден. Сърцето се натоварва, а и за кожата не е толкова хубаво.
Парната баня е по-доброто решение, защото поне не натоварва сърцето, но пък и тя не се препоръчва повече от 2 пъти седмично, макс. 3. Аз имах един период, когато правих всеки ден парна баня, но честно казано започна да не ми се отразява толкова добре (и аз съм с ниско кръвно и на моменти ми ставаше лошо) и разредих посещенията.

Общи условия

Активация на акаунт