Вкъщи си е най-добре, идвайте си всички от море -14.08-20.08.06

  • 6 213
  • 133
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте майчета!!!

Не мога да повярвам, че аз откривам седмичната тема.... обикновенно в ранни доби се открива такава .... а днес аз съм най-ранното пиле  Laughing

Нека да ни е хубава, успешна, весела седмичката и всички деца да са здрави, усмихнати и с много напредък във всички начинания!!!

Ние се завърнахме от Тетевен и виждаме, че сте се срещали ... бихте ли направили повторение на срещата за отсъстващите  Wink
Целувки от ранобудните кукли  Heart Eyes

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Хубава седмица и от нас!  Hug
  На морските мами и дечковци - много слънце и топли срещи с чайките!  Sunglasses
  На всички останали - само хубави емоции тази седмица!

  Аз от днес съм на работа. Ще поработя около месец, мама ще гледа Бояна. После пускам неплатена отпуска. Дано да ми остава време и за форума. Ако се включвам по - рядко - да знаете, че чета, с вас съм си, но трудно се вмествам във времето. Ех, ако денят беше поне 30 часов...  Wink и пак нямаше да се оправям сигурно.

# 2
  • Мнения: 816
Хубава седмичка и от нас, мили приятели  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 414
ама ние още не сме тръгнали за морето...как така ще се връщаме Wink

весела и успешна седмица!

# 4
  • Мнения: 3 537
Ние на 25 пак ще ходим на море.Лелята на моят мъж живее в Бургас и ни покани снощи. GrinningМиналата седмица се прибрахме от Созопол и сега пак ще събираме багажите,но поне сега спането ни ще е безплатно. Mr. GreenДа знаете случайно за ясла дали ще ни искат урина за изследване?От 28 тръгваме на ясла и от сега ми е кофти и ми е мъчно. SadДано бързо да свикне и да не се разболява много!

# 5
  • Мнения: 434
Хубава седмица и от мен.
Аз оставих Иви при баба и дядо на село-Смолско в Средна гора.
И сега съм свободна жена за една седмица - без дете и мъж (той е на морската къща). Само съм на работа от 9 до 16,30.
Дени, когато Иви се прибере в София ще се видим, за да поиграят двете с Бела.

Най-добре е на море по цяла година!

# 6
  • София
  • Мнения: 9 857
Весела седмица и от нас!Ние явно и тази година ще пропуснем морето,но се надявам поне за два-три дни да отидем на Рибарица...евентуално. Confused

# 7
  • София
  • Мнения: 1 333
На всички тръгващи тепърва на море пожелавам хубаво време и много положителни емоции - и да не забравите да ни донесете мидичкииииии
Аз още в началото на сезона помолих летуващите да ни донесат поне по една мидичка и малко пясък ама НЪЦ... щото ние с Мимата няма да го видим тази година.
нали си бяхме 1 седмица в Тетевен и се надявахме там да си правим плаж Simple Smile останахме си с надеждите Sad имаше само 1 ден със слънце... но за толкова кратко време не се стопли водата в басейна (той е доста големичък) напразно го надухме и го напълнихме с вода ... топнахме бебока само за 30сек и после я инсталирахме в коритце до басейна.... тати се плацика в голямото моренце и крепи Мими в малкото  Wink а мама Надя само снимаше .... ще кача снимки да видите... така и не можахме да й изпробваме специалният бански, който е и едновременно спасителна жилетка (една много мила мама от площадката ни го подари понеже момиченцето й е вече голямо)
И така 1 седмица стояхме отново вкъщи и имаме две излизания из града за по 30-40мин понеже валеше силно и напоително.... абе нямаме късмет като отидем в родното градче на Ицо - винаги е лошо времето
Вале, дано когато вие отидете в Рибарица е хубаво времето и да успеете да се рахождате дълго и да се топнете в басейните или направо в реката Simple Smile
Бим_бам, спорна работа !!

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.... абе нямаме късмет като отидем в родното градче на Ицо - винаги е лошо времето
.................Бим_бам, спорна работа !!
  Нанди, благодаря ти  Hug

  На мен все така ми се случва с времето като си отида в София  Confused Зимата уцелих -25 градуса, през пролетта тъкмо пристигнах и заваля сняг, миналата седмица пак дъжд...
 

# 9
  • Мнения: 384
Ех,Наде,Наде,ние мидички ви донесохме,ама няма как да ви ги дадем,освен да се разходите до Пловдив,да си ги вземете.Бяхме на море,върнахме се,Мартина отиде на балкан-до септември.А аз започнах работа и нямам време за форума,за съжаление.
Надявам се Мимито да се чувства добре след Тетевен-мисля,че планината се отразява по-добре на такива деца,отколкото морето.Поне ,ако съдя по моето.
Чух се няколко пъти с Иги-чувства се все по-добре,но се притеснява за бебето.Очевидно там докторите не са много словоохотливи.Обеща да се обади,когато си тръгне от болницата.
На всички мами,на които предстои почивка,желая хубаво време и още по-хубави емоции!Дечицата да са добре и да не създават проблеми.
На останалите-приятни летни дни и само хубави новини .Бъдете здрави!
Много,много поздрави!           мами

# 10
  • Мнения: 2 327
Весела седмичка и от мен!
Лека-полека си отива лятото... Отпуските вземат да свършват...
Аз нали съм без отпуска много не го усетих Simple Smile
Но пък тази седмица пак отивам за малко на море да си видя маймунчето Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 743
Наде, нося ти мидички, но ги заменям само срещу разходка в парка или пица Hug
Целувки на Мимата  bouquet

# 12
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Наде, нося ти мидички, но ги заменям само срещу разходка в парка или пица Hug
Целувки на Мимата  bouquet
И аз и аз:) (и аз нося мидички, и аз искам разходка или пица) smile3521

# 13
  • Мнения: 3 537
Ако има именнички днес,честит ви имен ден! newsm51 newsm51 newsm51Момичета,днес ще ходя на църква,да запаля свещички за здраве.Почти не пропускам да ходя на днескашния ден,като изключим лятото,когато родих.Нямаше къде да оставя бебето тогава.Вие ще ходите ли на църква?Днес племенничката ми има имен ден и довечера сме в тях.Ще трябва да ходя днес по магазините,за да и купя подарък. newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 9 857
Да са живи и здрави всички именници,със здраве да си носят името!  bouquetМалката ми дъщеричка Мария също е именничка,майка ми,баба ми,братовчедка ми,въобще цялата рода  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт