Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен Grinning
Лекси, хотелският комплекс Яница много ми хареса. Всичко беше на ниво, само лошото беше разстройството, за което вече писах. Но ето и малко снимки, те най-добре говорят http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7584&AlbumId=63553
Ая, стискам ти палци!
Симма, стикам палци и за твоето инсе!

# 31
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Ая с теб съм мислено  Praynig

Сима
и мен точно периода на чакане би ми бил най-труден, физическата болка ще я преживея, но емоционално ще ми е мноооого трудно...  А и каквато съм песимистка, само лоши мисли ще са ми в главата. Не прави като мен! Успех ти желая!  Peace

Момичета какви показатели на спермограмата са нужни за инсе? Предполагам че морфологията трябва да е в норма, а друго?  newsm78  Все ми се иска да имаме някакво подобрение и да не се налага ин витро  Tired

# 32
  • Мнения: 1 419
Жабче, не мога да ти дам такова инфо, защото при нас проблемната бях аз  Crazy Но искам да те питам при кой ще правите инсето и дали от там не са ви казали норми?  Hug

# 33
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ая, Сима и от мен имате стиснати палци. Лея, много хубави снимки. Не съм ходила скоро в Двореца в Балчик, но като гледам е все така красив. Между другото аз съм си родом  от Балчик, но в последно време все ходим там набързо и не ми остава време да се поразходя.  Sad
 Vesimira, не знам какво да те посъветвам, но ние когато правихме изследвания при мен все излизаше "+" хламидия, а при мъжа ми " -", така и не разбрах защо се получаваше така. За по сигурно може да пуснеш и на още едно място все пак.
 Добре дошла и на Лекси.  bouquet

# 34
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Ая за съжаление инсе не ни върши работа в момента, само ИКСИ. Мъжът ми пие билки и витамини и се надяваме на подобрение  Embarassed. Но при нас май трябва да е драстично подобрението, за да се стигне до инсе за съжаление  Sad Но аз си се надявам макар и малко. Иначе сме се навили за ин витро, мислим да го правим при Стаменов.

# 35
  • Мнения: 415
  party023  cook Tada - да почерпя за рожденият ден на мъжа  Mr. Green

Симма, имаш ги палците  Hug  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 36
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
jazzybaby Честито! Да ти е жив и здрав!   bouquet

# 37
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Ая,първо честит празник на патерици и стискам палци всичко днес да е ОК ! newsm10

jazzybaby, да ти е жив и здрав мъжа и много да те слуша и радва    newsm59

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Джазибейби, да ти е жив и здрав рожденика, много да се обичате и догодина да празнувате трима /поне/!!!  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 419
Честит рожденник на Джази  Tada и скоро да имате един бебешки подарък   bouquet

Ток ущо се върнах от лекар и давам отчет  Grinning
Бебетата са си две и на двете им туптят сърчицата  Heart Eyes, отговарят си на седмиците, и са еднакво големи  newsm03
Момичета, днес съм НАЙ-щастливата жена на света   bouquet
Другата седмица отивам да се записвам за ЖК - каза ми, че е време. Но продължавам с хаповете, прегнила и зоркото следене  Naughty - другата седмица пак съм на преглед  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 902
Айя, двойно честито за сърчицата. Съвсем скоро ще видиш и две по две ръчички, крачета, дупета и усмивки.
Наслаждавай се на това Щастие.

# 41
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Ач и тук честито за бебоците, сърчицата и размерите.
Пази ги тез сладури много!
Честит рожден ден на мъжа на jazzybaby, много да те слуша!

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Честито мила Ая  Hug  bouquet  bouquet  bouquet Да са ти живи и здравички тупкащите мъничета Heart Eyes
Добре дошла на Лея...много сте сладки и се радвам, че сте си изкарали добре Heart Eyes Аз тука стоя и плакна само очи и събирам инфо за другата година Mr. Green
Честит рожденик на jazzybaby   bouquet

# 43
  • Варна
  • Мнения: 841
Браво Ая, честита ти двойна радост  Grinning, мечтаех си и аз едно време за двенки, ама да не ставам нахална все пак  Mr. Green
 Hug  bouquet

# 44
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Ая браво! Много се радвам, чак подскочих на стола като прочетох новинката!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт