L-karnitine

  • 6 990
  • 71
  •   1
Отговори
исакше ми се да разбера мнението ви за този продукт...аз чувам много добри отзиви.мисля да започна да го взимам от тази седмица.един мой познат е фитнес инструктур и ми каза че ако го взимам през ден без някакви особени натоварвания,дори без тренировки щяло да има огромен ефект.а пък ако го взимам всеки ден ще отслабна прекалено рязко и кожата няма да успее да се прибере...на мен ми звучи доста добре..имам 5-6 кг за сваляне още..до сега съм - 6 кг с диети но тези последни кг са ми взели здравето  ooooh!  аз съм дребничка по принцип 160 и моят познат смята че ще ми подейства много добре...моля споделете опит ... това е последната ми надежда  Praynig  след малко повече от месец имам рожден ден и ми се искаше да изненадам приятелите си . това е единствено то ми желание - дори се е превърнало в мечта! Cry да бъда слаба...ех...

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз свалих около 8 кг така.Но се пие преди тренировка.Незнам инструктора какво ти е казал,но без тренировка надали ще има ефект.
Аз пиех всеки ден по две гранули 30мин преди да се кача на велоаргометъра.На гладно./ефекта е по голям/и кафе на гладно.Така се засилва потенето и помага за по бързото разграждане на мазнините.
Ако си търпелива и наистина имаш воля-действай!Ще има и резултат!

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз също слабея с Карнитина, без особени физически натоварвания. Вземам по 1 хапче 1 час преди да изляза. После бутам количката с умерено темпо почти 2 часа  Mr. Green Е, има ефект  Peace

# 3
Аз също съм 4увала хубави неща за L-karnitine ,но не знам кое е по- добре - да си куия 4ист
L-karnitine или някакъв препарат за отслабване,който го вклю4ва в състава си? newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 35 817
Без аеробно натоварване няма ефект, само ще си дадеш парите на вятъра.
Освен това дозата трябва да е по-голяма/+ аеробно за да има ефект/
Незная защо така ти е казал твоят инструктур / всъщност зная/, ако е наистина добър и 'просветен' в своята област много добре знае, че не е така....как се ядосах само. ooooh!

# 5
благодаря ви много за отговорите!   bouquet
а по колко пъти седмично е добре да се тренира?!аз като ходя на фитнес, се качвам на степера и гледам да изгоря 1000ккал.дали е достатъчно 2 пъти седмично да ходя на фитнес?  Rolling Eyes а ще има ли някакъв ефект ако взимам карнитина и през другите дни от седмицата?

# 6
 а за колко време отслабнахте ? месец-два?   newsm78

# 7
  • Мнения: 7 263
Според мен ако не съчетаваш приема на L-karnitine със спорт - ефект няма да има.
Лично аз съм против всякакви хапчета и прахчета /опитвала съм някои от тях - но според мен ако изобщо има ефект той е временен/.
Наблегни на спорта и го съчетай с диета.

# 8
  • Мнения: 101
А какво ще кажете за напитките с L-karnitine, дали имат някакъв ефект или само утоляват жаждата?

# 9
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
дадоха ми го с други неща за подсилване на метаболизма. не са споменавали тренировки. тази съставка е предимно за това. с фитнес просто се засилва ефекта. едно динамично ежедневие също върши добра работа.

# 10
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
А какво ще кажете за напитките с L-karnitine, дали имат някакъв ефект или само утоляват жаждата?


аз от Вита голд съм доволна.
http://answers.google.com/answers/threadview?id=240669  доста подробно обаснено, но на английски.

# 11
  • София
  • Мнения: 35 817
благодаря ви много за отговорите!   bouquet
а по колко пъти седмично е добре да се тренира?!аз като ходя на фитнес, се качвам на степера и гледам да изгоря 1000ккал.дали е достатъчно 2 пъти седмично да ходя на фитнес?  Rolling Eyes а ще има ли някакъв ефект ако взимам карнитина и през другите дни от седмицата?
Степера няма да ти върши работа, но пак е по-добре от нищо.
Принципът е следният.
Пиеш 2 гр. Л-Карнитин и след 30 мин започваш да караш велоергометъра. Скоростта трябва да е постоянна и средно интензивна /напр. 30-35 км/ч. -зависи от марката на уреда/. Караш най-малко 20 мин. Мазнините/най-просто казано/ започват да се разграждат след 15-та минута.
Нарича се аеробно, защото с помоща на кислорода се 'топят' мазнини.Много е важно да не се променя темпото/скоростта/.
Преди тренировка не трябва да се приема храна, само кафе и Упсарин.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
денис го е обяснила повече от добре.Аз правех абсолютно същото./Даже си слагах колан на талията за да се потя по-обилно./
така трябва да го правиш,за да има максимален ефект.

# 13
  • Мнения: 413
Моят опит сочи, че с L-Karnitin   се отслабва успешно и без физически натоварвания. Това, което е важно, е да си купиш качествен карнитин (например този на UNIVERSAL, американски е, намерих го в магазин за хранителни добавки на Пиротска в София).  Аз пиех по 2 капсули  на ден, на гладно, съчетано с умерено хранене без много мазнини. Ефектът беше бърз и доста добър.
Не споря, че вариантът със спорт е по-добрия, но ако нямаш тази възможност, пробвай и така - при мен се получи.  Успех!   Simple Smile

# 14
  • Мнения: 154
Според мен ако не съчетаваш приема на L-karnitine със спорт - ефект няма да има.
. Naughty
Наблегни на спорта и го съчетай с диета.
   
     
    Peace

Общи условия

Активация на акаунт