Спят ли бебчовците ви на светната лампа?

  • 2 997
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 488
Вкъщи нощем е пълен мрак, нямаме никакви нощни лампи, от раждането до сега спи на тъмно.

# 16
  • Мнения: 1 448
Оставям светнато в коридора, но най вече за мое улеснение, ако се събуди по някое време да го нагледам без да ставам  Wink

# 17
  • Мнения: 660
Засега оставям светната малка нощна лампа, за да мога аз да го наблюдавам. Ще видим докога.

# 18
  • Мнения: 1 432
Мисля,4е бебо е прекалено малък да се влияе от светло и тъмно,като му се спи заспива и това е.Аз ли4но жъртя димера до краи,за да стане приглу6ена светлината ,но само за мое спокойствие ,ако промрънка веднага да го видя,без да ставам да светвам ламБата Laughing

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И ние спим на тъмно,но първия месец за мое улеснение/от притеснение/ светеше една едноватова лампичка.

# 20
  • Мнения: 118
Ние  я оставяме на светнала лампа , но веднъж зимата нали се стъмва по рано като спеше се беше 1-2 пъти събудила в 6.30 със страшен рев, явно изплашена ,че е тъмно ...Можеш да я оставяш в началото на нощна лампа и постепенно да я гасиш след като заспи дълбоко , ти решаваш...

# 21
  • София
  • Мнения: 39 744
Дияна никога не е спала на нощна лампа. В старата квартира имах нощна лампа на раклата, включвах я само като ставах да кърмя.
Сега в стаята на Дияна има ТСМ-ска нощна лампа, на батерии, която се включва при настискане - Сияна изобщо не я използва.

# 22
  • Мнения: 87
Спят и още как, но тава е за мое улеснение, за да ми е по-лесно като се събуди някой. Така реагирам бързо и успявам да спася другото бебе от  събуждане.

# 23
  • Мнения: 514
Това зависи само от теб,но според мен е по добре без лампа Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Нощната лампа свети докато Коси заспи. След това я изгасям.
Така е откакто се е родил.
Simple Smile

# 25
 Аз не смятам да науча бебчето си на светната лампа, но моята приятелка беше 10 дена в родилното и бебето и свикна на светло после беше кошмар докато го отучат  ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 406
да, все още

# 27
  • Мнения: 962
От както си дойдохме от родилното спи на тъмно,а ако искам да го видя светвам настолната лампа

# 28
  • Мнения: 359
Като се прибрахме от болницата малката не спеше добре през нощта и педито ми каза да и оставяме нощната лампа да свети и до сега 40дни и я оставям пък и наистина е успокояващо да можеш да си го погледнеш как е по всяко време

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 907
В началото оставях нощната лампа, за да мога да го виждам, но вече спим на тъмно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт