Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Кой е най-оригиналният, най-запомнящ се, най- скъпият /не материално/ и още много най-... подарък, който сте получавали.  Споделете  Hug
Цитирай

Варна

Две стихотворения за един рожден ден.
Цитирай

гр. София

Годежния пръстен...
Самият пръстен, не е кой знае колко оригинален, но начина на поднасяне го направи изключително оригинално
Цитирай

London, Sofia

Не бих искала да ги споделям, но съвсем не са толкова скъпи и са в сърцето ми Love
Цитирай

Scotland

На св. Валентин тази година. Уж изпратих Вальо сутринта за работа, а той след 2 часа ми поднася закуска в леглото и една червена роза. Оказа се, че го е планирал месец по-рано и си е взел почивен ден за деня.
« Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 20:52 от nana_cool »
Цитирай

София

Роза за  8 март от мъжа ми тогава още не бяхме и гаджета беше я сложил на задното стъкло на колата и когато сендах я видях на огледалото стана ми много приятно   Blush
Цитирай

София

Ключодържател с форма на мече (влюбено). Купи го от една разносна търговка, докато седяхме на маса в сладкарница. Тогава не бяхме дори и гаджета.
Цитирай

The Promised Land

Истинска перла, извадена от мидичката пред слисаната получателка  Blush
Цитирай

София

Още бяхме гаджета с мъжа ми, някъде към втората година, когато за рожденият ми ден ми подари едно малко  порцеланово мече , което държи букет цветя. Милия, беше изпаднал в сериозна финансова криза и ми го подари почервенял от срам. Толкова мило ми стана и го заобичах още повече. 4 години след това все още това мече стой на нощното ми шкафче.  Hug newsm21
Цитирай

София

Една невероятна картичка, отваряща се, вътре апликирана къщичка с прозорче, в него сърце, завързана със синя панделка и отгоре слънчице.Тогава още живеехме в едно стайче 2 на 2 и имахме пари колкото да си платим наема и да избураме до следващата заплата Smile На картичката пишеше, със стрелкички към картинките - Слънцето, което ни сгрява Hug, Домът, който ни топли Hug Прозорецът, който ни свети BlushСърцето, с което те обичам Love
Никога не съм се размазвала така BlushНикога няма да забравя начина, по който се почувствах тогава - сякаш нищо, нищичко не ми липсва на този свят!Пълна душа!
Цитирай

София

Брошка пеперуда, която загубих  Crying or Very sad
Цитирай

Анкх-Морпорк

Една снимка (голяма, с паспарту) на място, което е специално за човека, който ми я подари...

Билет за концерта на Стив Вай, но броя за подарък не толкова билета, колкото подареното отношение и... все едно ми подари цялата музика на Стив Smile
Цитирай
Благодаря на всички за отговорите! Hug
Цитирай

Може би не най-оригинален, но най-скъп. Не по цена. Едно цвете. Прибирахме се през нощта. Беше се схванал и страшно го болеше кракът и кръстът. И както едвам вървеше, наведе се, откъсна 1 цвете от поляната и ми го поднесе.
Цитирай

Най-изненадващият подарък за мен бе един мобилен телефон. Подари ми го преди няколко години за Коледа, след като вече си бяхме разменили другите подаръци и празненството беше свършило. Беше абсолютно неочаквано и останах много приятно изнанадана.  35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора