Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Искам да се запиша вдругиден за ЖК в Шейново!
Знаете ли трябва ли предварително да им се обаждам или мога да отида следобед и да се запиша?
какво е необходим да нося/ лична карта, някава сума/?
Цитирай

Аз се обадих предварително и ми дадоха час за след 2 седмици. Там е навалица и много ще чакаш, ако отидеш без час, но пък ако имаш време, пробвай. Аз си внасям парите на части, и първият път внесох, но не е задължително, доколкото знам - ти си решаваш кога и по колко. Аз за първи път бях в събта, затова дадох парите лично на акушерката, вторият път си ги внесох в касата, защото беше вече работен ден. Мисля, че е добре да си носиш личната карта, аз си знам данните и не ми трябваше, но мисля, че питат и къде и кога е издадена, така че не ти пречи да я носиш. Иначе - първият път те мерят и те разпитват мноооого. Назначиха ми и изследвания за ПКК и урина, май това беше. Тел. е: 9659 461
ПП: пиши кога си следващият път, току-виж сме се засекли Very Happy
Цитирай

София

оки ще пиша! Днес ще се опитам да се свържа с тях!
аз миелх да отдида следобед, и само да се запиша , а когато ми дадат час тогава даме мерят и разпитват!
Дано се свържа!
Поздрави!
Цитирай

Ами то записването е свързано с един мноооогоооо дъъъълъг разпит за теб и родата на теб и партньора до девето коляно Very Happy На моменти си мислех - тази дали не се бъзика с мен? Имам чувството, че даже едни от най-тъпите въпроси нарочно ги повтаряше под друга форма Very Happy Лошото е, че и при вторият преглед въпросите продължиха да се повтарят - абсолютно същите като първия път, но наново - за всеки случай Very Happy Освен това, ако попаднеш на една тросната леличка по телефона, не й се давай - иначе не са лоши, само гледат да ти вземат страха. Хубавото е, че след това наистина ти обръщат внимание.
Цитирай

София

да аз съм бикла там на ЖК преди 3 години , когато бях бременна с дъщеря ми!
Незнам, но сигурно не са се променили много нещата!
Преглеждаше ме др Ковачева и при нея родих!
Няма да им се дам!
Ще звъня докато ми отговорят!
Благодаря ти!
Цитирай

Е тогава си наясно Very Happy Направи ми впечатление, че всички, с които съм говорила досега са много учтиви и разбрани. Много се учудих вчера на дръпнатата лелка, на която два пъти успях да попадна за един ден, за да ми откаже да ми каже резултатите от изследванията по телефона Very Happy А д-р Ковачева, как изглежда - млада ли е? Мен последния път ме гледа на видеозон едн симпатична и сдържана млада лекарка, дали е тя?
Цитирай

София

Ами не, др Ковачева е над 50 сигурно, нисичка дебеличка и малко набитичка!
Но е много готина като човек! Доста мъки ми спести и съм и много благодарна!
Цитирай

София

Записах си час за 06/01/05 13,00 часа!
Тогава ще съм в 15 седница!
Не ели късничко за БХС и другите изследвания?
Цитирай

На мен ми взеха кръв за БХС, СПИН, Васерман, кр.група и резус фактор  в края на 17 седмица... Не е късно.
Аз съм на 10 януари. Сега не се засичаме, но може по-нататък, живот и здраве Wink
Цитирай

София

Ne ne e kasno, na men mi go napraviha v 20 sedmitza. Prosto kasno se zapisah pri tyah ... ako ne se laja biohimichnia screening se pravi mejdu 15-19 sedmitza. Drugite izsledvania sa: kravna grupa, spin i t.n.
taka che spoko ... ti si znaesh veche de
Цитирай

Sofia

Здравейте! И аз ходя на ЖК в Шейново, така ,че ще е добре да обменяме опит. Аз засега съм доволна-имах малко проблем, че отказах амниоцентеза/ а съм на 36/. Но иначе всички изследвания до тук са ми добре, а в събота ми излезе БХС с много нисък риск, така че не съжалявам за отказа си.....Дано все пак всичко е ОК.   На всички -дано имате безпроблемна бременност!
Цитирай

София

Цитат на: bg_paint
Здравейте! И аз ходя на ЖК в Шейново, така ,че ще е добре да обменяме опит. Аз засега съм доволна-имах малко проблем, че отказах амниоцентеза/ а съм на 36/. Но иначе всички изследвания до тук са ми добре, а в събота ми излезе БХС с много нисък риск, така че не съжалявам за отказа си.....Дано все пак всичко е ОК.   На всички -дано имате безпроблемна бременност!

Дано наистина всичко мине безпроблемно!
ще се радвам да споделяме опита си !
Цитирай

sofia

zdraveyte Smile i az utre shte hodia da se zapisha v Sheinovo, no se nadiavam vednaga da mi pusnat izsledvaniata, zashtoto mi e malko trudno da otsustvam ot rabota   Mad  i razbira se se nadiavam izsledvaniata da sa mi dobri Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.