«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Ѕлагоевгрда

ћнени€: 166
ћомичета имате ли представа, на какво се дължи цветната бременност. ћол€ ¬и, н€кой ако знае нека  да попише по този въпрос.

ѕредварително ви благодар€
.
« ѕоследна редакци€: вт, 28 ное 2006, 11:30 от —ънчи - ѕънчи »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 581
јми чиста физика е €вно това. —естра ми имаше цикъл редовен, а се оказа бременна в 6 месеца почти без да е надала и два килограма. ѕри мен също се случи, но разбрах малко по- рано. явно е решение на организма. Ќезнам точно, но когато се случи н€маш време да мислиш глупости, а мислиш само за бебчето, което носиш у себе си. ћоже би е резултат на множество фактори и на мен ще ми е интересно да науча повече за това.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 1 431
http://www.pudriera.com/f/viewtopic.php?t=171&sid=2215521e6e … e04742988da2a5162
Дано да ви бъде полезен.
÷итирай

BG

ћнени€: 4 546
а тестовете не отчитат ли, че има бременност?
÷итирай

ћнени€: 304
–азбира се 4е тестовете могат да от4итат бременност...но ако н€ма6 признаци за бременност а има6 цикъл едва ли 6те си прави6 тесст просто така newsm78
÷итирай

BG

ћнени€: 4 546
–азбира се 4е тестовете могат да от4итат бременност...но ако н€ма6 признаци за бременност а има6 цикъл едва ли 6те си прави6 тесст просто така newsm78
аз прав€, защото не ми е редовен цикъла  Confused
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 711
» аз много съм си задавала този въпрос.

јз лично карах цветна бременност, ко€то излезе извънматочна. “ова беше и об€снението.

ј тези дни прочетох една интересна истори€ по въпроса, позвол€вам си да копирам тук от «ачатие:

огато б€х на 19 години ,б€х забремен€ла и разбрах твърде късно.
“ова се случи през 1990 година.“огава н€маше тестове за бременност ,нито пък знаех нещо за мерене на температурата.
   Ќакратко моите обърквщи симптоми:26 март-нормален цикъл.4април- кекс без да ме пази-1 ден след свършване на цикъла ,н€мало страшно от забремен€ване
28април редовен цикъл
30 май   редовен цикъл
юни леко главоболие и изнервеност-но го отчитах като признак на стрес -държавни изпити и подготовка за кандидат-студентски.’апвах си 4есто,но слабеех.
÷икъла ми идваше на месец и 2 дена и го очаквах на 2 юли.Ѕ€х се подула още на 15 юни и това ме учуди(обикновено се надувам като плондер 1 седмица преди да ми дойде цикъла).Ќа 21-22 юни го очаквах,но не.Ќа 25 юни се подух отново, и на втори юли ми дойде,но не беше много интензивен.ќтидох на гинеколог на 10 юли и се установи ,че съм в 11та седмица.ќтидох при при€тел€ ми(около 10 сутринта -имах ключ от апартамента му и вл€зох направо) и вид€х как една гола сладурана излиза от бан€та му.¬лезнах по-навутре да се убед€,4е е той(защото по това време,хората с апартаменти ги даваха за ползване на свои при€тели за терен),захвърлих му ключа и напуснах.
  » направих аборт.
“а бебето става ,когато въобще не се над€ваш,а когато го искаш се протака с години.
“а об€снението на докторите за мо€ случай,беше ,4е носейки в себе си гена за близнаци имам по 2 свободни активни €йцеклетки ,като ако несе оплод€т и двете,едната остава да прави менструаци€та до 3-4 месец.
÷итирай

Ѕлагоевгрда

Ѕлагодар€ ¬и момичета за отговорите.  Hug
»мах гол€м интерес да се запозна€ с тази информаци€, радвам се че ми помогнахте .
÷итирай

ћнени€: 3 354
еее всички момичета тук поддържат мнението, че н€ма такова нещо като цветна бременност. и какви са ти€ две €йцеклетки дето ако не се оплод€ла едната предизвиквала мензис - и аз имам в рода си близнаци - това означава ли, че и аз съм може да съм бременна без да разбера?
÷итирай

Ѕлагоевгрда

.
“а об€снението на докторите за мо€ случай,беше ,4е носейки в себе си гена за близнаци имам по 2 свободни активни €йцеклетки ,като ако несе оплод€т и двете,едната остава да прави менструаци€та до 3-4 месец.[/i]

—ъдейки от об€снението, което е дал гинеколога , възможно е да си бременна и въобще да не подозираш за това. Ќо по принцип тр€бва да имаш повече от една овулаци€ на цикъл (което се случва при мен през определен период. ѕон€кога н€ма с месеци овулаци€, а когато имам се е случвало да има две или три офулаций на цикъла)
« ѕоследна редакци€: вт, 15 авг 2006, 18:28 от anna_25 »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 711
еее всички момичета тук поддържат мнението, че н€ма такова нещо като цветна бременност. и какви са ти€ две €йцеклетки дето ако не се оплод€ла едната предизвиквала мензис - и аз имам в рода си близнаци - това означава ли, че и аз съм може да съм бременна без да разбера?

» аз имам близнаци в рода и се чуд€ същото  newsm78

.
“а об€снението на докторите за мо€ случай,беше ,4е носейки в себе си гена за близнаци имам по 2 свободни активни €йцеклетки ,като ако несе оплод€т и двете,едната остава да прави менструаци€та до 3-4 месец.[/i]

—ъдейки от об€снението, което е дал гинеколога  на —ветли, възможно е да си бременна и въобще да не подозираш за това. Ќо по принцип тр€бва да имаш повече от една овулаци€ на цикъл (което се случва при мен през определен период. ѕон€кога н€ма с месеци овулаци€, а когато имам се е случвало да има две или три офулаций на цикъла)

“ова не е об€снението на мо€ гинеколог. ÷итирам изказване на едно момиче в «ачатие, см€тах че €сно съм го об€снила  Embarassed
ј тези дни прочетох една интересна истори€ по въпроса, позвол€вам си да копирам тук от «ачатие:
÷итирай

Neverland

ћнени€: 152
јз пък знам, че близнаците в рода се по€в€ват през поколение. » - познайте - баба ми имаше брат близнак. “ова означава, че аз, брат ми и братовчедите и братовчедките ми имаме шанса да имаме 2 в 1!  newsm64 ј защо не и н€колко от нас  newsm20
÷итирай

ћнени€: 3 354
јз пък знам, че близнаците в рода се по€в€ват през поколение. » - познайте - баба ми имаше брат близнак. “ова означава, че аз, брат ми и братовчедите и братовчедките ми имаме шанса да имаме 2 в 1!  newsm64 ј защо не и н€колко от нас  newsm20

брат€та ти и братовчедите ти н€ма как да имат близнаци освен ако и жените им н€мат в по-предишното поколение роднини близнаци. близнаците се зачеват при двойна €йцеклетка или две такива в една овулаци€. генът за близнаци може да се про€ви само при жени и мъжете дори и да го нос€т н€ма как да повли€е при зачеването.
÷итирай

Ѕлагоевгрда

ћомичета имам още едно въпросче.

«нам, че при бременност температурата се покачва над  37градуса и така остава поне до втори€-трети€  месец от бременността. ¬ъпроса ми е, дали температурата задължително ще се покачи при цветна бременност newsm78 ?
÷итирай

софи€

ћнени€: 7 284
÷ветната бременност практически е полуразстроена нормална бременност.
 ървенето не е като менструалното- нито толково обилно, нито толково продължително.
¬сички характеристики на бременност са налични- и повишена “, и положителен тест.
ј за близнаците през поколение- просто не е истинау не се връзвайте, да не говорим за об€днението за едната €йцеклетка, ко€то оставала Shocked
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора