Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 692 отговора

Както казах в една друга тема, интересно колко различни могат да бъдат визуалните предположения за външния вид на съфорумките (като изключим тези със снимките).
Да речем за secretgarden бях сигурна, че е с дълги тъмни коси, може би леко къдрави, а тя се оказа късокоса и руса.
Нечии други интуиции?
Цитирай

Представях си Киса с дълга руса плитка (по руски), а тя била с къса тъмна коса  Hug
Цитирай

Лео, ти трябва да си руса, къдрава, не много висока. Силно загоряла. Вярно ли е или още догадки ще изчакаш?
Цитирай

При хората, които обичам

Представях си Киса с дълга руса плитка (по руски), а тя била с къса тъмна коса  Hug

35 И аз. Бях много изненадана вчера като разгледах снимките 35
Цитирай

Лео, ти трябва да си руса, къдрава, не много висока. Силно загоряла. Вярно ли е или още догадки ще изчакаш?

Руса, с права коса, много висока и бяла - почти позна  35
Цитирай

BE, 2260

Как си представяте Мамица?
Цитирай

Никой не ме е изненадал с външен вид(явно космическите ми факсове са много точни). Анда я познах от воле. Обаче, не е много честно, щото май съм виждала почти всички на снимки.  Very Happy
Цитирай

София

И аз си представях Киса с руса, дълга коса..., а тя се оказа коренно различна!
Цитирай

София

Аз също си изграждам един образ за хората от форума и като се запозная с тях съм някак изненадана #Crazy
Цитирай

Приятна дама, къса кестенява коса, средно висока...
Съдейки по лентичката, леко пухкава  Blush
Цитирай

София

Както казах в една друга тема, интересно колко различни могат да бъдат визуалните предположения за външния вид на съфорумките (като изключим тези със снимките).
Да речем за secretgarden бях сигурна, че е с дълги тъмни коси, може би леко къдрави, а тя се оказа късокоса и руса.
Нечии други интуиции?

Похвал за интелигентната тема!
Цитирай

София

Аз си я представям с тъмна коса, не много висока с апетитни форми Love
Цитирай

Киса си я представях тъмнокоса, но с по-едри черти. Мюриель задължително тъмна.
Цитирай

Варна

Хахахахахаха.... едно време наистина имах дълга коса до кръста, а като ученичка ходех с една плитка, но никога не съм била руса.  35
Цитирай

BE, 2260

Приятна дама, къса кестенява коса, средно висока...
Съдейки по лентичката, леко пухкава  Blush
И аз си я представям така Very Happy

Ами Жоро1? Дали е едък, як мъжкар с нервен поглед ала "кого ще бием днеска" или по-скоро пъпчив хилав тийнейджър с гелосана коса и много свободно време? hahaha
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 692 отговора