Да поговорим за красивите българки

  • 16 848
  • 175
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Много ми е интересно кои българки според вас са изумително красиви. Аз се възхищавам от Ивайла Бакалова, Жени Калканджиева, Наталия Гуркова, Надежда Михайлова, Ирен Онтева както и от много други по-малко известни девойки. Българката е най-красивата жена!

# 1
  • Мнения: 7 474
Жорж, развихрил си се днес май Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 271
Много ми е интересно кои българки според вас са изумително красиви. Аз се възхищавам от Ивайла Бакалова, Жени Калканджиева, Наталия Гуркова, Надежда Михайлова, Ирен Онтева както и от много други по-малко известни девойки. Българката е най-красивата жена!
Peace Само Ирен Онтева не я долюбвам, много и е конска физиономията.

# 3
  • Мнения: 1 517
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Надежда Михайлова! О, Джизъс!  ooooh!

# 5
  • Мнения: 239
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

За красота говорим, естествено. Имах възможността да чета едно интерв' на Ивайла Бакалова и искам да ви кажа, че тази жена не само е ослепително красива, но според мен е и член на МЕНСА. Майка, красавица и бизнесдама.

# 6
  • Мнения: 239

Страхотна жена.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Любовта е сляпа. Ти затуй казваш ослепителни красавици... Въх!  ooooh!

Аз не се сещам коя дама ми се струва тъй обаятелна.  То много жена, много нещо, сложен избор.
Но мисля, че Анастасия Мозер е била много красива млада дама. Екатерина Михайлова тоже.

Мисля, че назад във времето имаше подобна тема и там писах някакви предпочитания..  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 517
Аз давам глас за обикновените хубави момичета и жени. Има ги толкова много по улиците.  Peace

# 9
  • Мнения: 221
Има страшно красиви българки, но те не са известни..

Ирен Онтева ми харесва много..

Обаче много голяма част от жените като ги нагримираш така и после с Фотошоп снимките-всички са страшно красиви.. а като са без грим са големи крокодили

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

тази жена не само е ослепително красива, но според мен е и член на МЕНСА. Майка, красавица и бизнесдама.

Според мен тези определения може да се отнасят единствено за Гергана Полежанова.Съжелявам,че в момента не мога да го докажа нагледно.А що се отнася до г-ца Бакалова,съм съгласна с Небесна.

# 11
  • Мнения: 239
Аз давам глас за обикновените хубави момичета и жени. Има ги толкова много по улиците.  Peace

Обикновените не са толкова лъскави и рядко се обезкосмяват според мен иначе си права - има доста красиви и сред тях. Липсва им самочувствие.

# 12
  • Мнения: 239
За физическа красота ли говорим или за интелект? Или и двете в комплект?

тази жена не само е ослепително красива, но според мен е и член на МЕНСА. Майка, красавица и бизнесдама.

Според мен тези определения може да се отнасят единствено за Гергана Полежанова.Съжелявам,че в момента не мога да го докажа нагледно.А що се отнася до г-ца Бакалова,съм съгласна с Небесна.

Гергана Полежанова е хубава, но на снимки. Та тя е към метър и осемдесет!!!!!!!! Знаете ли какво му е на един мъж да легне в леглото с жена, която е колкото него?! Аз съм преживявал такова нещо и не беше хубаво. Никой не иска да си дружи с кон без да развива състезателна дейност ако се сещате за какво говоря.

# 13
  • Мнения: 112
Много по-склонна съм да приема Надежда Михайлова за красива жена, отколкото Ивайла Бакалова  Shocked Ивайла ужасно ми простее. Има една такава селска хубост /нека момичетата от провинцията не се обиждат/ - имам предвид по-скоро простоватото й излъчване. Докато при Евгения Калканджиева, Надежда Михайлова, Ирен Онтева личи класа. От изброените на критериите ми за красота отговарят Наталия Гуркова и Ирен Онтева.
Но за мен най-красивата българка на всички времена си остава
Невена Коканова!! /лека й пръст/

# 14
  • Мнения: 239
Има страшно красиви българки, но те не са известни..

Ирен Онтева ми харесва много..

Обаче много голяма част от жените като ги нагримираш така и после с Фотошоп снимките-всички са страшно красиви.. а като са без грим са големи крокодили

Фотошоп мотошоп ама когато видя в списанията манекенките от Визаж и забравям и месечен отчет и семейство.

Общи условия

Активация на акаунт