Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

Варна-София

Здравейте момичета.Пиша тази тема много разстроена.Аз съм в 37 г.с. и вече съм станала като една търкалящасе топка.Не мога да вляза в никакви панталони.Просто задниками и кракатами са станали огромни.Забременях на 48 кг а сега съм 72 #Crazy а имам още цели 3 седмици до термина.Страхувамсе че няма да мога да смъкна това огромно дупе след раждането защото а3 по принцип отслабвам много трудно Crying or Very sad.Моля кажете при вас как беше.
Цитирай

Варна

Аз като забременях бях също 48 кг. На финала стигнах към 70. Свалих ги, за има няма 4-5 месеца. Безсънни нощи, продължителни разходки. Сега съм си същата като преди - е бебчо е вече на годинка и 5 месеца почти.
Цитирай

Fight club

Не искам да те обезкуражавам, но аз, обратно на Диди77, още не мога да си възстановя фигурата...  Confused
Имах прееклампсия и качих ударно за 2 месеца над 25 килограма  Shocked. Стопих огромна част от тях, но все още не мога да се преборя, а минаха година и девет месеца...  Rolling Eyes
Цитирай

София

Аз качих 36-38кг  Embarassedдо сега съм свалила 20кг без диети,без ограничения,защото все още кърмя,надявам се Praynig да успея да смъкна и последните 10 кг!
Предполагам че и ти ще си възстановиш фигурата.
Цитирай

София

Свалят се, не е толкова трудно. Аз бях с 25 отгоре. Свалих ги. След това качих от Цилест... тез килограми малко трудно свалих.
Цитирай

Забременях 60 кг, когато отидох да раждам бях 80. В момента съм 57 (без диети и спорт-само с грижите около бебка ) . Не се тревожи - с воля и малко усилие ще ги смъкнеш ако безсънните нощи и грижите за бебето не успеят  Peace
Цитирай

София

Аз качих около 15 кг по време на бременността, с раждането свалих 9 кг. Сега ми остават още 6 за сваляне, но за два месеца не съм мръднала. Но кърмя и хич не се ограничавам с хапването, ям си нормално. Надявам се постепенно да се отърва от тях.
При всеки е много индивидуално. Стискам палци при теб лесно да стане.
Цитирай

Габрово

Забременях 57 и влязох да раждам 74. Възвърнах си килограмите, когато беба беше на 9 месеца, без никакви ограничения, защото кърмя.
Цитирай

София

Всичко е до физика, ако преди да забременееш лесно си сваляла килограми ще ги свалиш и сега. аз лично през живота си съм качвала максимум 4 килограма, а през бременността качих 16, в момента съм + 1, а нито спортувам, нито гладувам, даже се тъпча излишно, кърмя до безобразие. Мисли за срещата с бебчето, на килограмите не им бери грижа.
Цитирай

Градът на котките и белите птици...

Преди да забременея бях 72. В 37 г.с. бях 95 (+23). В 39 /когато родих/ бях 93 (- 2) - ядях много диня в последните две седмици и не оставаше място за друго. В болницата оставих 11 (прибрах се вкъщи 82) - всъщност 3,700 от тях си ги донесох на ръце Laughing. Сега съм 80 (две седмици по-късно), без да правя нищо специално - просто кърмя до побъркване...baby_neutral .Остават още 8 до изходната позиция. В момента въобще не ми е до тях...
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Забременях 50кг,родих 68 кг,в момента съм 52,имам още 2 кг да сваля,не се ограничавам и вече не кърмя от 2 месеца,при мен с кърменето не свалях много.
Цитирай

Ами я не се тревожи сега за килата после как ще ги смъкнеш  Hug Все някак ще стане /поне аз така се надявам  newsm78/. Лично аз кърмя и качвам кила на воля, ама нямам време да се погледна и не ми пука  35
Цитирай

Варна

Забременях 48, влязох да раждам 85.Няколко месеца след това нямаше и помен от килограмите, без никакви диети.При самото раждане свалих 12, а общо в болницата 17 Wink
Цитирай
 Аз в момента съм 85 кг а забременях 71  Embarassed
Цитирай

Abu Dhabi

забременях на 50 кг. Качих 22. В болницата оставих 8, после бързо свалих още 6-7 кг. Сега съм на 52-3 кг и съм почти спокойна вече Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора