Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кебекуйка

...пробвах Низорал, не става, какво друго противопърхутно сте ползвали и от което сте доволни.
10х предварително.
Цитирай

usa

Има ли в Канада Pantene anti-dandruff? Аз откакто съм в Щатите, с това си мия косата, и действа добре.
Цитирай

Мой приятел от БГ пробва при гостуване в САЩ ето този шампоан на Head & Shoulders  (пише си Dandruff на него) и вече няколко години се кълне, че това е най-доброто, което някога бил ползвал и колко много му помагал, пробвай, ако искаш (дано и при вас го има):

Цитирай

там, край реката

...пробвах Низорал, не става, какво друго противопърхутно сте ползвали и от което сте доволни.
10х предварително.

Интересно. newsm78 Мъжът ми се кълне в Низорал! Даже 1-2 пъти годишно отскачаме до Канада да си попълва запасите... е, и да се видим с приятели. Smile Знам, че го използва по някаква схема и че при по-тежки случаи трябва повече постоянство.
Цитирай

Montreal, Canada

Selsun blue 2 in 1, така се казва този който купувам на баща ми. Много е доволен.

Цитирай

Кебекуйка

Selsun blue 2 in 1, така се казва този който купувам на баща ми. Много е доволен.

Hug
Ей за това чудо се напъвах да се сетя как се казва, във Farmaprix не го видях  Sad, вие откъде купувате...
Цитирай

Кебекуйка

Интересно. newsm78 Мъжът ми се кълне в Низорал! Даже 1-2 пъти годишно отскачаме до Канада да си попълва запасите... е, и да се видим с приятели. Smile Знам, че го използва по някаква схема и че при по-тежки случаи трябва повече постоянство.

Всеки луд с пърхота си... Laughing
Цитирай

На остров

Виждам че вече си намерила май това което търсиш,но ето още нещо което е страшно добро срещу пърхот-Neutrogena Therapeutic Shampooили пък това:

Не знам дали ще го има и в Канада,но тук в аптеките го има,даже мисля само с рецепта го дават.

Успех Very Happy
Цитирай

München

Предполагам Vichy е разпространена марка там?  Thinking Аз съм минала през Низорали и какво ли не, но единствено Виши засега дава супер резултат!  Peace
Цитирай

Кебекуйка

Огромно 10х на всички отзивчиви мамчета  Hug
Днес съм на шопинг-терапи и ще се огледам за Нетрожена и Виши, за тях не бях се сещала...
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Иве и Миро използва този, който е препоръчала MrsG - Head & Shoulders и вече 2-ра година няма пърхут Peace
Цитирай

Montreal, Canada

Hug
Ей за това чудо се напъвах да се сетя как се казва, във Farmaprix не го видях  Sad, вие откъде купувате...

Дано вече да си намерила подходящия шампоан, но аз все пак да ти отговоря. Най-често го купувам от Loblaws, но го има и в Walmart
Цитирай

Кебекуйка

Дидка, 10х,  Hug но специално Х&Ш ми навява неприятни асоциации от лично естество...
Сно4о, закупих го от Лоблауз, благодарско. Peace

Темата е изчерпана (надявам се)...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.