Какво в Канада против пърхут...

  • 666
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
...пробвах Низорал, не става, какво друго противопърхутно сте ползвали и от което сте доволни.
10х предварително.

# 1
  • Мнения: 3 491
Има ли в Канада Pantene anti-dandruff? Аз откакто съм в Щатите, с това си мия косата, и действа добре.

# 2
  • Мнения: 1 393
Мой приятел от БГ пробва при гостуване в САЩ ето този шампоан на Head & Shoulders  (пише си Dandruff на него) и вече няколко години се кълне, че това е най-доброто, което някога бил ползвал и колко много му помагал, пробвай, ако искаш (дано и при вас го има):

# 3
  • Мнения: 486
...пробвах Низорал, не става, какво друго противопърхутно сте ползвали и от което сте доволни.
10х предварително.

Интересно. newsm78 Мъжът ми се кълне в Низорал! Даже 1-2 пъти годишно отскачаме до Канада да си попълва запасите... е, и да се видим с приятели. Simple Smile Знам, че го използва по някаква схема и че при по-тежки случаи трябва повече постоянство.

# 4
  • Мнения: 1 370
Selsun blue 2 in 1, така се казва този който купувам на баща ми. Много е доволен.
 

# 5
  • Мнения: 3 932
Selsun blue 2 in 1, така се казва този който купувам на баща ми. Много е доволен.
 

 Hug
Ей за това чудо се напъвах да се сетя как се казва, във Farmaprix не го видях  Sad, вие откъде купувате...

# 6
  • Мнения: 3 932

Интересно. newsm78 Мъжът ми се кълне в Низорал! Даже 1-2 пъти годишно отскачаме до Канада да си попълва запасите... е, и да се видим с приятели. Simple Smile Знам, че го използва по някаква схема и че при по-тежки случаи трябва повече постоянство.

Всеки луд с пърхота си... Laughing

# 7
  • Мнения: 579
Виждам че вече си намерила май това което търсиш,но ето още нещо което е страшно добро срещу пърхот-Neutrogena Therapeutic Shampooили пък това:

Не знам дали ще го има и в Канада,но тук в аптеките го има,даже мисля само с рецепта го дават.

Успех Grinning

# 8
  • Мнения: 2 567
Предполагам Vichy е разпространена марка там?  Thinking Аз съм минала през Низорали и какво ли не, но единствено Виши засега дава супер резултат!  Peace

# 9
  • Мнения: 3 932
Огромно 10х на всички отзивчиви мамчета  Hug
Днес съм на шопинг-терапи и ще се огледам за Нетрожена и Виши, за тях не бях се сещала...

# 10
  • Мнения: 7 430
Иве и Миро използва този, който е препоръчала MrsG - Head & Shoulders и вече 2-ра година няма пърхут Peace

# 11
  • Мнения: 1 370
Selsun blue 2 in 1, така се казва този който купувам на баща ми. Много е доволен.
 

 Hug
Ей за това чудо се напъвах да се сетя как се казва, във Farmaprix не го видях  Sad, вие откъде купувате...

Дано вече да си намерила подходящия шампоан, но аз все пак да ти отговоря. Най-често го купувам от Loblaws, но го има и в Walmart

# 12
  • Мнения: 3 932
Дидка, 10х,  Hug но специално Х&Ш ми навява неприятни асоциации от лично естество...
Сно4о, закупих го от Лоблауз, благодарско. Peace

Темата е изчерпана (надявам се)...

Общи условия

Активация на акаунт