Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Заведения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

СОФИЯ

Момичета, препоръчайте някое заведение около София - Панчарево, Пасарел, Банкя и кварталите в полите на Витоша!

Предварително ви благодаря   bouquet
Цитирай

Springfield, VA

Може ли да използвам темата и да помоля за препоръка на Индийски ресторант, пък аз?  Praynig
Цитирай

София

Зависи за какво! ако е за по-неформален повод, препоръчвам бирарията Воденичарски механи - под Воденицата... но ви трябва резервация
Цитирай

Та значи ...ще прозвучи като реклама,но мястото ,което ще ви опиша е най-добрия ресторант,в който съм била въобще някога,а мога да кажа,че съм, ходила къде ли не и по какви ли не заведения.
Казва се Chef's Restaurant и се намира по пътя за Боровец, преди Пасарел.Уникално стилно място!Открихме го ,когато детето беше на 39 дни съвсем случайно и от тогава ходим доста често,защото никъде не са ни предлагали подобно обслужване,отношение и професионализъм.Готвача е бил доста време главния  на Шератон.Ястията се приготвят пред теб,но пък не се умирисваш на готвено.Както изглежда яденето на снимките така го и сервират!
Мога да редя суперлативи до утре , но мисля,че казах достатъчно!
Ето погледни
« Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 10:45 от konstans »
Цитирай

София

Препоръчвам "НА ВЪРХА"  в Горна Баня. Заведението е страхотно. Идеално е за семейства с деца. Разположено е на  голяма зелена поляна, има детски катерушки, пързалки и люлки. Храната е много добра. От обслужването има какво да се желае...
Цитирай

София

"Чепишев" - Бояна - http://www.chepishev.com/
Цитирай

СОФИЯ

Та значи ...ще прозвучи като реклама,но мястото ,което ще ви опиша е най-добрия ресторант,в който съм била въобще някога,а мога да кажа,че съм, ходила къде ли не и по какви ли не заведения.
Казва се Chef's Restaurant и се намира по пътя за Боровец, преди Пасарел.Уникално стилно място!Открихме го ,когато детето беше на 39 дни съвсем случайно и от тогава ходим доста често,защото никъде не са ни предлагали подобно обслужване,отношение и професионализъм.Готвача е бил доста време главния  на Шератон.Ястията се приготвят пред теб,но пък не се умирисваш на готвено.Както изглежда яденето на снимките така го и сервират!
Ето погледни

Наистина изглежда страхотно  Peace
Ориентировъчно като цени?!
Цитирай

София

Лебед-Панчарево.
Да не забравяме и Перла.
Чепишев-Бояна.
Цитирай

Springfield, VA

Ето погледни

Tук наистина изглежда хубаво  bowuu Но пише, че са във ваканция до 21 август. Отварят пак на 22-ри. Имайте го предвид  Peace

А някой да препоръча Индийски ресторант в София?  Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Ето погледни

Ризото "Морски дарове" - 30 лв.
Супите - по 4 лв.
За останалите работи вече ми се привиждаше!

Цитирай

София

"Бадемовата къща"- Панчерево, малко преди Кокаляне.  Peace
Цитирай

USA

Бубе, аз обичам да ходя в този на Ботев. Между площад Македония и 5те Кьошета е. Сега не мога да се сетя как се казваше  Crazy
Цитирай

"Златната рибка" след Панчарево, много им е вкусен шарана Crazy
Цитирай

Springfield, VA

Бубе, аз обичам да ходя в този на Ботев. Между площад Македония и 5те Кьошета е. Сега не мога да се сетя как се казваше  Crazy

Като пътувам по Ботев, в посока НДК, от коя страна се пада?
Цитирай

Може ли да използвам темата и да помоля за препоръка на Индийски ресторант, пък аз?  Praynig

Ауад на Черковна! Сега се връщаме от там - много го харесвам. Единствената ми забележка е, че малко бавно ни обслужиха, но пък храната бешестрахотна. Има много приятна градина. Ако искаш, ще потърся визитката за координати.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора