Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте!
Терминът ми е в неделя, а моята красавица от снощи е с разстройство и е леко омърлушена - очевидно е пипнала летния вирус, който върлува напоследък! Лекувам я с хомеопатия и вярвам, че ще се оправи скоро, но много се притеснявам да не го лепна аз това чудо!
Направо си се представям как отивам да раждам с разстройство или повръщане или, не дай Боже, висока температура #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Откровено казано ме е подгонил тих ужас!
Моля, кажете ми мога ли да направя нещо за да се предпазя? Сетих се за Осцилококцинум, ама дали ще свърши работа? newsm78
Моля модераторите да не преместват темата в здравния форум - ще я пусна и там, но се надявам тук да получа повече съвети от препатили в аналогична ситуация Rolling Eyes Sick Embarassed
Цитирай

Там край реката...

Не се тревожи и моето момченце миналата седмица го изкара този вирус.За два дена - пъвръщане и разстройство.То няма как да стоиш настрана от нея, но и не мисли ,че непременно ще се разболееш и ти.
Цитирай

Варна

Не е задължително да лепваш и ти вируса. Освен това, най-добрият ти съветник в момента е лекарят ти-хомеопатът или Джи Пи -то , при който ходиш.
Спазвай стриктна хигиена, не я целувай много и се успокой.

П.С. Разбирам паниката ти, но няма нужда да се пускат еднакви теми в няколко форума. Темата ти от здравния ще бъде изтрита, а тази ще бъде преместена там след ден-два.
Цитирай

Варна

Да, знам, че не е  задължително, но ако....dontknow
А то , милото, явно не се чувства добре, защото е все в мен напъхано - да се гушкаме, да се галим, да четем приказки, няма начин да стоя далеч от нея! Naughty
Как можа точно сега да я нападне гадния вирус:bad-words:
Цитирай

Варна

Не е задължително да лепваш и ти вируса. Освен това, най-добрият ти съветник в момента е лекарят ти-хомеопатът или Джи Пи -то , при който ходиш.
Спазвай стриктна хигиена, не я целувай много и се успокой.

П.С. Разбирам паниката ти, но няма нужда да се пускат еднакви теми в няколко форума. Темата ти от здравния ще бъде изтрита, а тази ще бъде преместена там след ден-два.
Благодаря ти!
Цитирай

Ами Осцилококцинумът е за грип, по-добре пий Ентерол, той е безвреден при бременност.

Цитирай

UK, Harlow/София

Според мен е най-добре да пиеш витамин С.Той укрепва имуната система.По време на бременност като имаше болни около мен, или аз тръгвах да настивам, винаги ми помагаше.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.