Метро Варна - бясна съм!!!!

  • 15 666
  • 40
  •   1
Отговори
Отидохме в Метро Варна с пълно снаряжение - кенгуру, кошница за кола и количка и не ни пуснаха с бебето!!! Борда на директорите така бил наредил ?! Казах им, че в София пускат бебета с кенгуру, как така тук не? Много било натоварено през лятото и затова във Варна и Бургас не можело! Побеснях! Магазинът беше празен и го казах на служителката! Можела само да ни предложи тя да остане с бебето  #Crazy! Мъжът ми отиде да пазарува сам, а аз останах в т.нар. кът за игра. Столчетата и масичката бяха безобразно мръсни, телевизора не работеше и имаше 3-4 неща, само едно от които приличаше на играчка. Може би затова имаше само 2 деца в този кът, а всички останали бяха отвън с по един родител, стояха в кафето или се возеха с пазарските колички. Това е пълно безобразие! Надявам се скоро да отворят Кауфланд и Хит да им покажат какво е отношението към майки с бебета!     

# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
Нищо лично,но според мен са напълно прави да не те пуснат,независимо дали си с кенгуру,столче или каквото и да е.Според мен бебетата нямат място в Метро заради тези огромни стилажи,мотокари и подобни.Хит И Кауфланд са магазини от съвсем друго естество,там си има и специални колички за бебета.

# 2
Тъй като в Плевен най-големия Ви магазин е Билла едва ли можеш да правиш подобни умозаключения.   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 9 850
Тъй като в Плевен най-големия Ви магазин е Билла едва ли можеш да правиш подобни умозаключения.   bouquet
Ооо,мога,мога Grinning.Живея в Плевен от два месеца.Преди това съм живяла десет години в София,пазарувала съм доста често от Била,Хит,Метро и подобни.Дай да не го избиваме на местожителство,а!Казах си мнението,личното,ясно ли е?Не беше умозаключение,Гинче.Тук в Плевен ни е много трудно да умозаключаваме.  bouquet

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 14:52 от Валенцето

# 4
  • Мнения: 17 407
Ами ако  се случи нещо? Кой ще е виновен, как мислиш?

# 5
  • Мнения: 91
Аз също се ядосвам, че не може да ходим в Метро с малката. Но като се замислиш прави са си хората, те гледат да се застраховат. Там постоянно нещо зареждат и нещо свалят от нещо от стелажите - то си с страшничко и за възрастни.

# 6
  • Мнения: 959
И аз в метро не влизам с бебето да не вземе да ни прегази някой състезател-мотокарист или пък палет полетял от 5м.височина.

# 7
  • Мнения: 9 667
Лично аз смятам, че подобни магазини са за пазаруване, а не за разходки с бебе. Вярно е, че понякога може и да се наложи, но едва ли е повод за такива крайни емоции.

# 8
  • Мнения: 245
Лично аз смятам, че подобни магазини са за пазаруване, а не за разходки с бебе. Вярно е, че понякога може и да се наложи, но едва ли е повод за такива крайни емоции.
И аз така мисля.
Ако не дай си Боже нещо се случи там?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Голяма простотия наистина.И аз вдигах скандал на управителката по същата причина.Беше зимата,няма зима, няма лято все не пускат.И като няма на кого да оставя детето,какво да не пазарувам ли Crossing Arms

# 10
А защо в София може, а тук не? Това е верига и е нормално навсякъде да имат еднакви правила . И не съм отишла да се разхождам там, а да пазарувам и то за детето. Ще направя запитване дали наистина има такова правило за Варна и Бургас или това са поредните самоинициативи на местни служители. Не съм софиянка по рождение, живяла съм в малък град, всяко лято съм във Варна и все има нещо специално по раните му институции, все нещо си не може и колкото и да им се обеснява - отговорът е един и същ - не може, защото така.
А сигурността - ами да забранят на майките с колички да се разхождат и по улиците, че от толкова строежи може нещо да падне?! Но не е там въпроса - очаквам еднакви правила, независимо в кой град се намирам - затова съм им клиент!!!

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 492
В Метро-Варна вече е имало  злополука с малко дете.Прави са хората да са категорични в изискванията си.По-добре да не допускат деца отколкото съдебен иск за N хиляди евро(В Метро-Варна има изключително много израелски туристи).

# 12
  • Мнения: 143
Незнам от кога важи тази забрана но,миналото лято видях един татко с бебе в кенгуро точно кьдето са коблбасите и млечните продукти а там е адски студено а това миличкото детенце беше босичко ooooh! защото на вьн температурата беше +30гр.
Аз лично сьм сьгласна с тези забрани защото там сие направо опасно  Crossing Arms ведньж и мене без малко да ме бльсне един електрокар както се бях зазяпьла #Crazy

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Политиката на магазина е такава, какво чудно има, това е магазин за пазаруване на едро, а не за майки с бебета

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 404
Днес бях в Метро Бургас с бебето. Пускат само с кенгуру. Предния път се опитахме да влезем като я носех на ръце, но ни върнаха, можело само с кенгуру, добре че беше в колата и се върнахме да го вземем. Съгласна съм, че не пускат деца до 7 г. от съображения за сигурност, но и ние няма на кого да я оставим, а не винаги е удачно мъжа ми да пазарува сам.

Общи условия

Активация на акаунт