«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравословни проблеми и профилактика
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-8 от 8 отговора

Stara Zagora, Bulgaria

ћнени€: 163
«дравейте мами!»скам да питам н€ко€ от вас страда ли от този ужасен световъртеж?јз вече 3 дни съм така и не знам какво да прав€ и какви лекарства да пи€-опитах какво ли не.Ћечимо ли е?“ова е нещ newsm45 newsm45о ужасно не мога да го опиша.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 220
—ам по себе си световъртежа е следствие от нарушената функци€ на вестибуларни€ апарат. ѕричините могат да са най-различни, затова е редно да те прегледа невролог или отоневролог. ≈фект има от приемането на Ѕетасерк и н€какви транквиланти като ƒеанксит, напр.
÷итирай

ћнени€: 111
—ам по себе си световъртежа е следствие от нарушената функци€ на вестибуларни€ апарат. ѕричините могат да са най-различни, затова е редно да те прегледа невролог или отоневролог. ≈фект има от приемането на Ѕетасерк и н€какви транквиланти като ƒеанксит, напр.
—амо първо да се утони причината. ѕо принцип успоко€ването на вест.апарат изсква време. Ћекарсва се вземат по-продължително.Ќо е добре скоро а отидеп на лекар, зашото колкото е по-скорошно толкова по-бързо се оправ€
Ѕързо оздрав€ване! Peace
÷итирай

ћнени€: 858
—амо първо да се утони причината. ѕо принцип успоко€ването на вест.апарат изсква време. Ћекарсва се вземат по-продължително.Ќо е добре скоро а отидеп на лекар, зашото колкото е по-скорошно толкова по-бързо се оправ€
Ѕързо оздрав€ване! Peace
Peace
свтовъртеж може да имаш и от ниско кръвно,както и от обезводн€ване ,тези дни б€ха изключително горещи! Ќе бързай с лекарства ,а установи от какво е!
÷итирай

ћнени€: 6 136
ћайка ми страда от това. »ма кризи периодично, не зна€ какво пие, но по н€колко дни е като парцал. ћай нищо не й е помогнало ефективно засега. ƒано твоето да не е вертижен синдром, а ниско кръвно или преумора...
÷итирай

јбсурдистан

ћнени€: 3 288
јз съм така вече 6 месеца. Ќе посто€нно, но всеки ден. —лед като ми отмине световъртежа получавам изтощение. Ќе мога да си сто€ права. —утрин като се събуд€ от сън пак е много зле. ƒокато влезна в кондици€ става об€д. Ќикакви лекарства не помагат, поне на мен. ƒори лежах в болница на системи преди 1 месец и пак нищо.  азаха ми че е в следствие на прежив€н силен стрес. ¬реме се изисквало и мноооого спокойствие. “ова последното не знам как да го постигна. јко мога с нещо да ти бъда полезна питай
÷итирай

ћнени€: 126
јз съм така вече 6 месеца. Ќе посто€нно, но всеки ден. —лед като ми отмине световъртежа получавам изтощение. Ќе мога да си сто€ права. —утрин като се събуд€ от сън пак е много зле. ƒокато влезна в кондици€ става об€д. Ќикакви лекарства не помагат, поне на мен. ƒори лежах в болница на системи преди 1 месец и пак нищо.  азаха ми че е в следствие на прежив€н силен стрес. ¬реме се изисквало и мноооого спокойствие. “ова последното не знам как да го постигна. јко мога с нещо да ти бъда полезна питай

» двата постинга са абсолютно верни!ћо€ мъж е с такива проблеми повече от 6 месеца,опитваме какво ли не и почти нищо не помага на 100%,а само има временно действие.
Ќо това,което и ние знаем е,ћЌќ√ќ —ѕќ ќ…—“¬»≈,лечението е доста продължително и не тр€бва да се отчайваш!ѕри нас проблемите се по€виха малко по малко,но като не знаехме точно как сто€т нещата,не взехме мерки на време и стана много зле.
ћного спешно отиди на невролог,но  ћЌќ√ќ ƒќЅЏ–!!!«ащото това е свързано и до много гол€ма степен с нервите!!!ћоже да е предизвикано и от дълго време в транспорт - автобус,кола,самолет,кораб....
Ќе се чуди,а иди незабавно на лекар!!!
÷итирай

Stara Zagora, Bulgaria

ћнени€: 163
ћного благодар€ на всички за отговорите-непременно планувам преглед при добър невролог. ризата ме държа точно 6 дена-но вече съм добре.ƒано никога пак не ми става така.
÷итирай

ћнени€: 126
mama MISHKA q
—трашно се радвам,че си по-добре,защото знам за какъв ужас става въпрос,макар че косвено го изжив€х и продължавам.јз един ден имах много пътуване из градски€ транспорт в —офи€,сигурно ми се събраха общо около 3 часа по рейсове.ѕросто полуд€х.Ќа следващата сутрин,ела да видиш.¬сичко,за което мъж ми беше об€сн€вал как се чувства се случи и с мен.÷€лата ста€ се въртеше на л€во на д€сно,а аз не мога и гък да кажа,примал€ ми,втресе ме....јбе,все едно всеки момент ще изпаднеш в безсъзнание!
ќтивай на лекар,ћишка,пак ти повтар€м,не се бави!!!! Love
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-8 от 8 отговора