Моля за помощ от компютърни маниаци

  • 1 335
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 023
Моля ви, ако някой знае как се пускат субтитрите на филм, когато искам да го гледам през VLC media player. През BSplayer субтитрите тръгват автоматично, но през VLC, филмът върви, но без субтитри.

# 1
  • Мнения: 213
Трябва да има опция Load subtitles. (но може и да няма като Windows media player например, който пуска субтитри само на двд-та, не и на рипове)

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Субтитрите трябва да са със същото име, като филма и да са в същата директория, за да тръгнат. Ако не тръгват автоматично и при това условие, значи в менюто има опция за зареждането им.
По лесен вариант е да си свалиш друг плеър и да си гледаш филма с него. Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 463
на VLC плейъра има бутон за subtitles. не се сещам точно как се казваше, но думата subtitles  я има със сигурност върху тоя бутон. кликваш в квадратчето до бутона, за да го активираш, и после върху browse, което е точно до него. и вече избираш субтитрите. файлът им обикновено завършва на *.sub или *.txt.  ох, хич не умея да обяснявам, надявам се да се разбира какво съм искала да напиша. ако не, тази вечер ще си пусна VLC вкъщи (че го имам само на PC-то вкъщи) да видя как точно беше всичко и утре ще напиша:)

# 5
  • София
  • Мнения: 7 023
Много благодаря за помощта на всички, които ми отговориха, вие сте неоценими.  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
Има така неречения DirectVobSub филтъл, който се интегрира в Уиндоуса. Този филтър показва субтитрите в плеери които няма зареждане на субтитри като медиа плеера например. Няма значение какъв плеер имате, когато инсталирате този филтър субтитри винаги ще има(Стига да съвпадат с името на филма).

# 7
  • Мнения: 6 390
Има така неречения DirectVobSub филтъл, който се интегрира в Уиндоуса. Този филтър показва субтитрите в плеери които няма зареждане на субтитри като медиа плеера например. Няма значение какъв плеер имате, когато инсталирате този филтър субтитри винаги ще има(Стига да съвпадат с името на филма).
много ценна информация ми даде, мерси  Wink Grinning
сега ще я намеря да си я сваля тази програма

# 8
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
знам си аз, че тук ще намеря всичко!
мерси за полезната информация!  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 026
Със седмата версия на NERO (програмата за запис ) върви и страхотен универсален плеър....ако все пак си решила да си инсталираш друг плеър, но VLC може да пуска и повредени и прекъснати файлове, както и да гледаш филм директно без да го теглиш...

Общи условия

Активация на акаунт