Столче за кола Remi

  • 532
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 404
Имате ли впечатления за този модел? Информацията от продавача е следната:
От 0 до 18 кг.
С възглавничка за главичката и надеждни колани през раменцата;
С възможност за поставяне в различни наклони, според възрастта на бебето;
Подходящо дори за новородени;
Декларация от производителя за съответствие с ECE 44/ 03;
Памучна дамаска, която лесно се сваля и пере;
Произход: Remi Франция
На мен ми допадна това, че има различни наклони, възглавничка за главата и цената от 100 лв.


# 1
  • Мнения: 920
Ние сме с такова - взехме го, когато дребния беше на 6 месеца. Удобно е наистина и съм доволна. Плюсовете са изброени, но да кажа минусите - минало е тестове за сигурност, но резултатите са отчайващи - но пък от столчетата до 100 лв поне тестове е минало, колана всъщност е един и трябва малко свикване за да го закопчаваш и е малко врътня докато го нагласиш в подходящата стегнатост. За съвсем новородено не става според мен, но иве вече сте минали тая възраст.


# 2
  • Бургас
  • Мнения: 404
Ние сме с такова - взехме го, когато дребния беше на 6 месеца. Удобно е наистина и съм доволна. Плюсовете са изброени, но да кажа минусите - минало е тестове за сигурност, но резултатите са отчайващи - но пък от столчетата до 100 лв поне тестове е минало, колана всъщност е един и трябва малко свикване за да го закопчаваш и е малко врътня докато го нагласиш в подходящата стегнатост. За съвсем новородено не става според мен, но иве вече сте минали тая възраст.
Вие от магазин ли си го купихте или поръчка по интернет? Иска  ми се да го видя на живо, ако ще го купувам.

# 3
  • Мнения: 920
От една мама тук от форума го взех. За магазин - мисля че на Черковна и Оборище в някакъв бебешки магазин ги има (даже май само там ги има). Добави в заглавието на темата "от къде" за да се включат още мами, да потвърдят адреса, да не т еразходя напразно.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 404
Tia, благодаря за инфото, аз съм от Бургас. Sunglasses

# 5
  • Мнения: 920
Ааааа може...не си пишеше. Не пречи да смениш в заглавието да питаш от къде в Бс. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт