Кой се интересуваше от подготовката за Италианския колеж в Горна баня

  • 2 338
  • 7
  •   1
Отговори
 Знам за подготовката за първи клас и детската градина в Италианския колеж в Горна баня. Някой май се интересуваше от това. Насреща съм #Crazy

# 1
  • Мнения: 694
Аз се интересувам от детската градина. Три години живях до лицея и така и не успях да разпитам за какво става въпрос. Така че давай ако знаеш каква е подготовката,(знам, че има някаква книжка по която се подготвят децата).

# 2
Здравей Мими!
Тестовете са визуални, възпитават много ценни неща в подрастващите деца. Зрителна памет, работа на ръката за развитие на двете полукълба на мозъка, бързина и съобразителност.
На колко години е сега детето? Ако е за детската градина трябва да започнеш подготовка по-рано. Трябва да го запознаеш с понятията от заобикалящата го среда - природа и предмети. Трябва да може да ги групира по логика. Ако искаш още информация пиши ми. newsm78

# 3
  • Мнения: 17
Здравей,  maribella! Дъщеря ми е на 2,5 години и имам желание да се яви на теста в тази детска градина през април 2007 - дали достатъчно навреме съм започнала подготовката?
Намерихме /много трудно!/ книжката "Какво знае детето?", по която би следвало да се подготви /дали няма и други пордходящи издания?/. Чудя се, като в тази книжка има 6 варианта за диагностика на деца 3,4 и 5 години, дали едно дете на 3 години би могло да знае нещата, за които питат във вариант 5 например. Бих била благодарна ако споделиш впечатления от теста и въобще от градината като цяло. Благодаря предварително!

# 4
  • Мнения: 7 640
впечатленията, които имам от околните са, че всъщност родителите трябва да се подготвят за това прословуто заведение Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 11 649
впечатленията, които имам от околните са, че всъщност родителите трябва да се подготвят за това прословуто заведение Confused
Абсолютно вярно и точно казано!

# 6
  • Мнения: 7 640
а някой може ли да ми даде основателна причина да си пратиш детето там?

# 7
  • Мнения: 17
Аз лично имам впечатления от базата като цяло, без да познавам изобщо методите и подходите на учителите или пък средата, от която произлизат децата, които са там. Това, което лично мен ме привлече са най-вече материалната база, чистото място на което се намира целия комплекс и вероятността за опитен персонал от към учители, все пак се надявам на някакви традиции в това отношение. Извън форума също чух за огромна корупция, от друга страна имам 2 далечни познати, чиито деца са там и са изключително доволни - най-вече от подхода на учителите и материалната база. Но като чета тук нещо взе да ме съмнява. От друга страна като гледах входните тестове все си мислех, че може би не само парите са критерий там, както в чисто частните заведения....?!

Общи условия

Активация на акаунт