Диета от диетолог-изпитана

  • 17 787
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 663
След малко ще напиша и моята диета ( сканирала съм я още вчера,ама нещо не мога да я кача никъде) , но само искам да уточня,че при последния ми разговор с Ипо той ми обясни,че не нужно да ядеш точно каквото пише,ами се спазват САМО ДАДЕНИТЕ ПРОДУКТИ,което си води до доста разнообразно хранене и не те ограничава.А според тази диета в неделя можеш да ядеш всичко по колкото си искаш,но след втората седмица вече свикваш с новия начин на хранене и не ти прави впечатление.Цаката е малките порции,честото хапване,без мазнини и правилното съчетаване на храните!

# 31
  • Мнения: 1 064
Много ми допада тази диета. Започвам я от понеделник. Само ще ми липсва втората закуска, че свикнах на 5 хранения...Не знам как ще изкарвам сутрините. И се чудя, защо закуската е точно плодово мляко. Дали може обикновено?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 544
Ох... да докладвам.. 3ти ден съм на нея.. прегрешение - кафета със захар. Чувствам се като плондир.. с тая вода дето я пия постоянно. Иначе кантара не е мръднал.  Confused

# 33
  • Мнения: 13 512
Ох... да докладвам.. 3ти ден съм на нея.. прегрешение - кафета със захар. Чувствам се като плондир.. с тая вода дето я пия постоянно. Иначе кантара не е мръднал.  Confused

А измери ли се преди да я започнеш? Може да имаш промяна в мерките...А относно водата- не  би трябвало да се чувстваш напомпена...не ходиш ли често по малка нужда? Аз не съм я правила тази диета, но относно водата е еднакво при всички диети.

# 34
  • Мнения: 521
Хич не е лична тази диета. . Абсолютно същата диета ми беше дадена и на мен от Ипократис. В интерес на истината отслабнах от нея, но бях адски нервна...

# 35
  • Мнения: 1 064
Хич не е лична тази диета. . Абсолютно същата диета ми беше дадена и на мен от Ипократис. В интерес на истината отслабнах от нея, но бях адски нервна...
Би ли казала колко свали и за какъв срок? И как се издържа между закуската и обяда. Аз ставам в 6 часа... И защо точно плодово мляко?

Общи условия

Активация на акаунт