Свекър ми си позволява да ми отваря дамската чанта....

  • 5 542
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 396
Момичета,това не ми се случва за първи път!!Понеже слагам и някоя друга играчка в нея или шишето с водата,но за свекър ми това не е проблем,взима ми дамската чанта и запова да търси или въпросната играчка или водата .... #Cussing outЕЕЕЕЕЕЕЕ това на какво прилича???
Как да обясня на 55годишен мъж,че това е безобразие.... Tired????

# 1
  • Мнения: 5 370
Във Абсолютно прав текст!!!!!
ЛЕле, ама как се ядосах.
Че това ти е лично пространство, а той даже не ти е мъж, че да го прави!!!!
Имам изключително коректна и внимателна и дискретна свекърва-без свекър-и като чуя за подобни уизпълнения избеснявам.
БЕз преувеличение.

# 2
  • Мнения: 7 474
Просто му кажи, че ако иска нещо от чантата ти да ти каже и ти ще му го дадеш Crossing Arms
Въпрос на култура  Tired

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 21:59 от Lео

# 3
  • Мнения: 693
кажи му когато си спокойна въпреки че сигрно се вбесяваш но му кажи съвсем добронамерено ако иска нещо просто да ти каже защото в чантата държиш и лични вещи не само за детето

# 4
  • Мнения: 396
Мисля,че изпуснах момента,още при първия случай и трябваше да реагирам,нали???  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 116
Все пак опитай! Никога не е прекалено късно! Не го отлагай във времето, защото после ще се ядосваш повече!  Peace  bouquet

# 6
  • Мнения: 731
Кажи му, че в дамска чанта не се бърка! Ако иска да ти я донесе, за да извадиш ти играчката или шишето - това е друг въпрос!

# 7
  • София
  • Мнения: 639
Според мен пък като го видиш да ти бърка в чантата просто му кажи да ти я подаде и ти му дай това което търси и да се надяваме че той ще се сети за какво иде реч, ако ли не право куме в очи

# 8
  • Мнения: 7 837
Като не ти се случва за първи път, къде блееш, с извинение.
Излей си негативизма върху него, нали той е виновен.

# 9
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Според мен пък като го видиш да ти бърка в чантата просто му кажи да ти я подаде и ти му дай това което търси и да се надяваме че той ще се сети за какво иде реч, ако ли не право куме в очи
аз също така бих постъпила на твое място.

# 10
  • Мнения: 990
Абсолютно съм съгласна ,че никой няма право да ти бърка в чантата без твое  съгласие Peace! Аз също бих избесняла ако ми се случи подобно нещо #Cussing out Слава богу ,аз нямам такива проблеми нито със свекитата,  нито с родителите си ! Даже когато излизаме някъде  Gsm-а на мъжа ми винаги е в моята чанта ,но никога не си е позволявал да я отваря !Според мен е редно да му  кажеш директно , че не само не ти е приятно ,но не и възпитано !

# 11
  • Мнения: 396
Според мен пък като го видиш да ти бърка в чантата просто му кажи да ти я подаде и ти му дай това което търси и да се надяваме че той ще се сети за какво иде реч, ако ли не право куме в очи
Днес направих точно това,чантата ми беше на обичайното си място и Виви започна да си търси водата и нашия направо се отправи към мястото и точно да я вземе ,аз му казах да ми я даде.....,но не мисля,че той си е направил,някакъв извод!!!!!!!!!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 639
Според мен пък като го видиш да ти бърка в чантата просто му кажи да ти я подаде и ти му дай това което търси и да се надяваме че той ще се сети за какво иде реч, ако ли не право куме в очи
Днес направих точно това,чантата ми беше на обичайното си място и Виви започна да си търси водата и нашия направо се отправи към мястото и точно да я вземе ,аз му казах да ми я даде.....,но не мисля,че той си е направил,някакъв извод!!!!!!!!!!!
Продължавай така известно време или му кажи "Ще отидеш ли да ми донесеш чантата" когато детето поиска нещо. Аз така бих постъпила защото мраза да се карам с който и да било , но разбира се всичко си има граница

# 13
  • Мнения: 2 019
просто неам думи бих го newsm66  341uu bambam fight

# 14
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
4овека го прави от добри намерения.А Вие пребийте го. SickИска да вземе шишешо с вода,а не да ти разгледа гримовете.Направо поняк
ога се у4удвам на какви глупости се ядосвате. Peace

Общи условия

Активация на акаунт