Защо мъжете казват трудно "Обичам те!"

  • 6 684
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 416
Мъжете в живота ми винаги са казвали лесно "Обичам те". Явно съм късметлийка...

# 46
  • Мнения: 8 917
Искам да направя запитване не само към мъжете, а ти към жените :  Защо мъжете казват толкова трудно "Обичам те!". А и друго искам да попитам поради горната причина да споделят трудно чувствата си кога може да се каже, че изпитват точно такива чувства, че са влюбени в една жена- как го показват? newsm78 newsm78 newsm78
Не знам защо трудно казват, но аз съм попадала на "лесноказващи"....но делата са по-ценни от думите. Е, хубаво е да съвпадат и съм щастливка, че за момента е така Peace

# 47
  • Мнения: 494
Въпрос на възпитание може би. Моя и той сега се сетил ,че ме обича ,след 10 год брак.Като че ли е закъснял newsm78

# 48
  • Мнения: 7
не зная защо,  ::те не умеят да си изказват чувствата,трудно ги показват, но преди всичко зависи от типът на мъжа.зависи също и дали ти е мъж или гадже?зависи и от колко време ви е връзката, тя в самото начало е една а после става съвсем друга.
но не мисля ,че е по добре да го казва отколкото да го показва.

# 49
Няма нищо по-хубаво от това да чуеш, че любимият човек ти казва "обичам те".
Аз нямам впечатления за това, че мъжете казват по-рядко това. Всичко зависи от човека и възпитанието му. Аз пък казвам тези чудесни думи всеки път когато искам и когато го почувствам, че имам нужда да го кажа.

# 50
  • Мнения: 15 619
Не мисля, че това важи само за мъжете. Пък и думите, ако не са подплатени, нямат никаква стойност. Делата са важни.
      "По делата ще ги познаете."

# 51
  • Мнения: 73
мили дами,и на мъжете им става едно хуууубаво,когато чуят тези думички,обичам те! Heart Eyesне знам защо обаче очакванията за доказване на обич са все към жените.ами мъжете?и ние сме човеци и имаме души,и също като вас страдаме и обичаме истински.а дали го казваш трудно или лесно,мисля че зависи от много неща....важно е като не можеш да го казваш,поне да го доказваш...въпреки,че това което показваш...нещо не се вижда от жените много,много.абе най-добре делата и думите да вървят ръка за ръка!нооо и от женска страна,разбира се.щото като не го чуваме и виждаме мъжете си казваме:ами тя като не ми го казва...аз за какво да го правя? newsm78

# 52
  • Мнения: 193
мили дами,и на мъжете им става едно хуууубаво,когато чуят тези думички,обичам те! Heart Eyesне знам защо обаче очакванията за доказване на обич са все към жените.ами мъжете?и ние сме човеци и имаме души,и също като вас страдаме и обичаме истински.а дали го казваш трудно или лесно,мисля че зависи от много неща....важно е като не можеш да го казваш,поне да го доказваш...въпреки,че това което показваш...нещо не се вижда от жените много,много.абе най-добре делата и думите да вървят ръка за ръка!нооо и от женска страна,разбира се.щото като не го чуваме и виждаме мъжете си казваме:ами тя като не ми го казва...аз за какво да го правя? newsm78
вярно много от жените и мъжете може да си казват така- ами тя/той като не го казва що пък аз? вярно е и че най-добре да се доказва и казва това. друг е въпроса как ще се тълкува от отсрещната страна...

# 53
  • Мнения: 73
мене ако питаш съм с две ръце ЗА и мъжете,и жените да си казват кой какво иска,какво им е приятно и какво не...ако не си го казваме в очите и премълчаваме нещата,за да не се обиди любимият/та...нещата излизат извън контрол и после се почват едни тежки думи...ама аз не исках да кажа това,ти не ме разбра,мислих си...мислил/а...няма как да знаем какво мисли или как се чувства човека до нас, ако не назоваваме нещата с истинските имена.да не сме врачки и цял ден да се опитваме да врачуваме...какво ли се крие зад това поведение?или какво иска да ми каже той/тя?ами кажи си го направо и нещата стават ясни.а най-мразя нацупени физиономии.ти я питаш какво има?тя ти казва нищо!ами като е нищо що си като лимон. Cry..след два дни мълчание разбираш,че в онзи ден и час си казал нещо...пък тя какво си помислила,а как си я засегнал... #Cussing outабе,аз съм за открити и честни отношения.

# 54
  • Мнения: 193
мене ако питаш съм с две ръце ЗА и мъжете,и жените да си казват кой какво иска,какво им е приятно и какво не...ако не си го казваме в очите и премълчаваме нещата,за да не се обиди любимият/та...нещата излизат извън контрол и после се почват едни тежки думи...ама аз не исках да кажа това,ти не ме разбра,мислих си...мислил/а...няма как да знаем какво мисли или как се чувства човека до нас, ако не назоваваме нещата с истинските имена.да не сме врачки и цял ден да се опитваме да врачуваме...какво ли се крие зад това поведение?или какво иска да ми каже той/тя?ами кажи си го направо и нещата стават ясни.а най-мразя нацупени физиономии.ти я питаш какво има?тя ти казва нищо!ами като е нищо що си като лимон. Cry..след два дни мълчание разбираш,че в онзи ден и час си казал нещо...пък тя какво си помислила,а как си я засегнал... #Cussing outабе,аз съм за открити и честни отношения.
  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap Точно в целта според мен!

# 55
  • Мнения: 57
Не мисля че само на мъжете им е трудно да кажат "Обичам те". И на мен ми е било много трудно, но се надявам като съм го казала веднъж да е завинаги. На същото разчитам и при мъжо (той и без това ми казва два-три пъти в годината), но важно е какво ми показва, а не какво ми казва Wink

# 56
  • Мнения: 4 473
Няма нищо по-хубаво от това да чуеш, че любимият човек ти казва "обичам те".

Има. Най-хубаво е да ти доказват любовта си ежедневно.
На приказки всички са царе, но пред фактите и боговете мълчат.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 967
Няма нищо по-хубаво от това да чуеш, че любимият човек ти казва "обичам те".

Има. Най-хубаво е да ти доказват любовта си ежедневно.
На приказки всички са царе, но пред фактите и боговете мълчат.



Това ми хареса Simple Smile

# 58
  • Мнения: 130
    Отговора на въпросчето всъщност е доста простичък-мъжете казват трудно"Обичам те!" защото са мъже!!! Това е smile3525

# 59
  • Мнения: 755
    Отговора на въпросчето всъщност е доста простичък-мъжете казват трудно"Обичам те!" защото са мъже!!! Това е smile3525
Ахам това обяснява всичко!!! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт