Кола маска и белег от секцио

  • 1 144
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Мами, когато ходите на кола маска на триъгълника, белега ви от операцията става ли лилав?
Ужасно съм притеснена, защото първо, точно там много ме боля, а сега е лилаво и не се успокоява кожата Rolling Eyes Целият белег, разреза...не наоколо.
А с епилатора нямам такива ядове.

# 1
  • Мнения: 959
Нито ме е боляло,нито пък ми е ставал лилав дори и на първия месец,когато ходих.

# 2
  • Мнения: 239
аз там действам с бръсначката

# 3
  • Мнения: 524
Ами моя все още си е лилав, пък и не даам да ми правят кола върху него. Все още е силно релефен и ме е страх... Не се притеснявай мажи с контратубекс и говори с лекар!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 437
Мерси, момичета!
Изчаквах да мине поне година от операцията, но явно не достатъчно. Белегът е малък (три пръста), но си е релефен. Останалото, отстрани, зарастна и нямам ядове там. Другият път този участък няма да го закачам.
Все още е лилав, но по-бледо.
Говорих с личния лекар и каза, че няма проблем, ако не ме боли...Не ми каза да го мажа с нещо и щяло до 1-2 дена да отшуми.

ббб , блазя ти. На първият месец не бих се осмелила Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз все още не съм се осмелила.Настръхвам чак като си помисля да ми оскубят там от корен.дззз

# 6
  • Мнения: 2 323
Аз минах с епилатора от там...със стискане на зъби, лидокаин  и затворени очи  Crazy нямах проблеми. След година се осмелих, обаче

# 7
  • Мнения: 511
Аз минах с епилатора от там...със стискане на зъби, лидокаин  и затворени очи  Crazy нямах проблеми. След година се осмелих, обаче

Ти си героиня ShockedС епилатор....бррр само като си помисля....  Confusedbaby_neutral

# 8
  • Мнения: X
Нито ме е боляло,нито пък ми е ставал лилав дори и на първия месец,когато ходих.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт