Проблем с акото,дали е от глутена?

  • 401
  • 6
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте,търсих и четох в библиотеката,но не можах да си отговоря.Вече два пъти Марти и ма мнага миризливо ако.Мирише много остро и кисело,иначе е като гъста каша кафеникаво.Бебо ака обикновенно 1 път на ден.Захранен е на 5.5 месеца и в момента се кърмим на поискване.И двата пъти проблемното ако беше след като съм му дала в 18.00 каша 7 зърна на Милупа.Глутен въведох след навършени 9 месеца с плазмонка,след това съм давала в пюре и накрая преминах на тази каша.Съмнява ме ,че е от кашата.Никъде е намерих каква е реакцията от глутена.Акото като цвят и консистенция е ОК,но миризмата е нещо страшно.За първи път ми се случва и имам нужда от съвет и инфо.Благодаря на всички  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 381
Кашата млечна или безмлечна е?
Обикновено при хранене с АМ миризмата е по-остра.

# 2
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Кашата е безмлеча и я правя с вода.Понякога слагам и кърма,но не всеки път,защото обиковено се кърмим.

# 3
  • Мнения: 4 399
Реакцията на глутена би трябвало да е силно разтройство.

# 4
  • Мнения: 393
А в тези 7 зърнени култури присъства ли царевица?Ако да-от нея е.Като давах на Митко каша царевица и ориз на Фризокрем ефекта беше същия.

# 5
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Да присъства царевица.Добре,как да го разбирам с тази царевица и това "ако"?Тази реакция ,имам впредвид акото, лошо ли е и да спирам ли тази каша?Не разбрах подобно ако признак за проблем ли е?За първи път имаме отклонение в изхождането и не съм наясно това признак за непоносимост ли е?

# 6
  • Мнения: 393
Няма проблем.Не е признак за непоносимост.Нали бебчо няма обрив, колики и самото ако те пиртеснява по-скоро заради уханието Mr. GreenПросто и при нас царевицата така действа.Ако му харесва самата каша-давай спокойно.Нищо му няма. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт